Black Friday: Navigace od Sygic je nyní historicky nejlevnější – až o 80 procent.

Pokud jste ještě neuvažovali nad letošními vánočními dárky, máme pro Vás i Vaše blízké dobrý tip. Cena prémiové licence s doživotními bezplatnými aktualizacemi bude během Black Friday a Cyber Monday (23/11–26/11) lacinější o 80 procent.

Mapu Evropy tak můžete mít už za neuvěřitelných 269,99 koruny. Když se navíc rozhodnete pro balíček s dopravními informacemi v reálném čase, pak jej pořídíte za pouhých 379,99 koruny.

Jestli už máte licenci koupenou, Sygic myslel i na Vás. Zlevněné jsou všechny doplňkové funkce:

  •    Real View navigace(79,99 Kč) – Poznat místo, na které právě jedete, pouze pomocí mapy může být náročné. Právě proto jsme vymysleli doplněk, který využívá technologii rozšířené reality a zadní kameru v telefonu – trasu promítá přímo do skutečného světa.
  •    Head-up displej(79,99 Kč) – Zimní dny jsou krátké. Pokud Vám během nočního řízení vadí svíticí displej s navigací, pak zkuste tento doplněk, který promítá všechny potřebné informace přímo na čelní sklo v příjemné světelné intenzitě.
  •   DashCam(79,99 Kč) – Nahrajte vše, co se stane na cestě před Vámi. Při používání navigace tento chytrý doplněk zaznamenává vše, co se stane před Vaším vozidlem. Po příjezdu do cíle nebo po kolizní situaci můžete záznam uložit a později ho využít ve svůj prospěch.
Reklamy