Lidl letos otevře dalších šest nových prodejen. Jejich počet přesáhne 240

V pondělí 26. listopadu otevírá Lidl dvě nové prodejny. V Kralupech nad Vltavou půjde o prodejnu nové generace, která nahradila původní prodejnu. V Praze 5 v ulici Bucharova nově najdou zákazníci prodejnu Lidl v prostorách Obchodního centra Bucharova. Díky nové pražské prodejně zvýší počet svých prodejen na 239, ten však ještě letos dále navýší. Do konce tohoto roku jich bude 242.

Do prodejny Lidl v Kralupech nad Vltavou se zákazníci vrací po téměř 6 měsících. Na místě staré prodejny vyrostla prodejna nové generace. Ta je výrazně větší a zákazníkům i zaměstnancům přinese mnoho novinek. Jde například o širší uličky, novou pekárnou, WIFI připojení zdarma či toalety pro veřejnost s prostorem pro přebalování dětí. V Praze v ulici Bucharova je prodejna Lidl součástí obchodního centra. Zákazníci zde najdou veškerý sortiment včetně pekárny v uspořádání podle nového konceptu na prodejní ploše o velikosti 1 100 m2.

Otevření obou prodejen je pro zákazníky spojeno s výhodnými nákupy, a to po dobu prvního týdne po zahájení provozu. Svým nákupem hned v první den otevření pak mohou podpořit dobrou věc. Společnost Lidl totiž daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. V případě kralupské prodejny bude podpořena místní ZUŠ, nákupy v prodejně Lidl v Praze 5 v ulici Bucharova pomůžou MŠ v ulici Běhounkova.

V nejbližších týdnech Lidl otevře ještě jednu prodejnu nové generace postavenou na místě původní budovy, a to v Praze 10 v ulici v Korytech.

Do konce letošního roku Lidl plánuje otevřít i další úplně nové prodejny, čímž jejich počet přesáhne 240. V Praze 10 se chystá otevření prodejny v komplexu Štěrboholy Retail Park, který vyrostl v ulici Kutnohorská. Finišuje se také se stavbou další pražské prodejny v ulici Vinohradská, která by měla první zákazníky přivítat v lednu 2019.

Lidl staví i mimo Prahu. V průběhu prosince otevře nové prodejny ve Znojmě a v Třebíči. V obou městech půjde o druhou prodejnu Lidl, čímž se obchodní řetězec ještě více přiblíží svým zákazníkům.

V letošním roce již Lidl otevřel prodejny nové generace v Praze 18 v ulici Tupolevova a v Praze 4 v ulici Lhotecká, Hlučíně a Horoměřicích. Nově byly otevřeny prodejny Lidl také v prostorách bývalého Prioru v Plzni a bytovém komplexu Karolína Plazza v pražském Karlíně.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 238 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na:

www.lidl.cz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika