Igloonet rozšiřuje tým, posílí jej analytik André Heller z Taste Medio

Brno, 23. listopadu 2018 – Digitální agentura igloonet rozšiřuje svůj tým. Novou posilou je André Heller, který přichází z agentury Taste Medio. Jako analytický garant bude mít na starosti dohled nad technickou stránkou webové a marketingové analytiky – primárně implementační části –, složitější implementace a udržování znalostí a postupů týmu na aktuální úrovni.

André Heller posledních pět let působil v analytické agentuře Taste Medio, kde postupně přešel z pozice webového analytika na vedoucího analytického oddělení a poté analytického stratéga. Pracoval mimo jiné na klientech, jako jsou Česká televize, projekty skupiny Miton (např. Bonami, Slevomat a Rohlík), O2 SK a Notino.  Kromě toho je Google Partners trenérem pro oblast GTM a data.

Agentura igloonet tak díky nové posile rozšíří své trenérské zázemí v současnosti reprezentované Adamem Šilhanem, Google Partners trenérem pro oblast atribucí a automatizací. André Heller dále pokračuje také ve spolupráci s firmami Sportisimo a ČEZ.

igloonet se v poslední době více zaměřuje na konzultace v oblasti marketingové analytiky. Mezi klienty agentury v této oblasti patří například Kiwi.com, jedna z nejrychleji rostoucích technologických firem střední Evropy.

„Na českém trhu je pár agentur, které si troufnu říci dělají implementační analytiku na světové úrovni. Tím by ale analytická práce končit neměla. Nechceme jít cestou hloubkových technických auditů, z nichž vznikne nekonečně úkolů na klienta, které většinou ani nedokončí. Jasně si vždy definujeme, jaké business/marketingové cíle by měla analytika plnit, co je firma schopná na základě konkrétních analýz upravit, a až poté začínáme postupným procesem řešit největší chyby v měření a implementaci obohacovat. Spíš než zahltit klienta daty a možnostmi se jej snažíme postupně naučit s nimi pracovat,“ říká Adam Šilhan, vedoucí marketingového oddělení igloonetu.

O agentuře igloonet

igloonet je online agentura propojující marketingovou část s vývojem. Za jedenáct let, co společnost existuje, se postupně rozrostla na pětadvacetičlenný tým programátorů, PPC specialistů, analytiků či grafických designérů. V rámci vývoje se soustředí na vývoj e-shopů (Snowboard Zezula, Aktin), B2B e-shopů (Royal Canin, Snowboard Zezula) a B2B automatizace procesů (Royal Canin, Doktor Kladivo). V oblasti marketingu je to celková správa kampaní (Helcel nábytek, Snowboard Zezula), konzultace a mentoring interních týmů (Student Agency, Kiwi) a automatizace v rámci online marketingu (Okay holding, Planeta Her). V loňském roce předělala jeden ze svých automatizačních nástrojů, ads.care, na veřejně přístupný.

Reklamy