Televize Prima spouští nový projekt Prima MAZLÍČEK

Televize Prima přichází s unikátním projektem Prima MAZLÍČEK, ten je umístěn na stejnojmenné webové adrese primamazlicek.cz a dává naději tisícům lidí, kteří bojují za práva zvířat. Tato nová platforma vytváří prostředí, které má sloužit jako systém ochrany vztahu člověka a zvířete, ale zároveň bude spojovat široké spektrum lidí, kteří mají podobné cíle, například boj za zpřísnění trestů v rámci týrání zvířat. Projekt se úzce propojí se seriálem Krejzovi, kde zvířecí miláčci hrají významnou roli.

„Jedná se opravdu o ojedinělý projekt na českém trhu, který má za cíl především pomáhat, ale také edukovat, bavit a odměňovat. Věříme, že díky našemu úsilí dokážeme velké věci,“ říká projektový manažer FTV Prima Jiří Kubeš.

Jitka Obzinová, ředitelka zpravodajství FTV Prima, doplňuje: „Stránky nebudou sloužit jen pejskařům a kynologům, ale všem milovníkům zvířat. Naším cílem je nejen evidence a řešení případů, se kterými se na nás diváci obrátí, ale i bezprostřední pomoc a v neposlední řadě tlak na zákonodárce, pokud jde o ochranu zvířat. Pomáhat je totiž Prima!“

„Je to velký počin televize Prima,“ říká o stránkách Josef Habas Urban, který se na jejich vzniku jako autor nové knihy Zloděj psů podílí. A nejen na základě své lásky ke psům ještě dodává: „Žijeme se psy od doby kamenné, slouží nám jako ochránci našich domovů, hlídali naše stáda. Vztah člověka a psa je pro mě důležitější ukazatel úrovně společnosti než výše HDP na hlavu.“

Prima MAZLÍČEK je projekt, který má pomáhat, řešit a sledovat kauzy, bavit a rozesmát. Více informací na www.primamazlicek.cz.

Za FTV Prima