Zyxel získal ocenění Taiwan Excellence Awards 2019 za WiFi síť typu mesh

Toto prestižní ocenění udělované za výrobky a design společnost získala již čtrnáctý rok po sobě.

Praha, 27. listopadu 2018

Společnost Zyxel Communications i letos zaznamenala mimořádný úspěch v soutěži Taiwan Excellence Awards, když zejména zásluhou svého rostoucího portfolia produktů pro WiFi sítě typu mesh, GPON a LTE získala pět ocenění. Pořadatelem soutěže, která vyvrcholila 9. listopadu v Taipei, je taiwanské Ministerstvo hospodářství. Společnost Zyxel v posledních 14 letech ze soutěže nikdy neodešla s prázdnou a doposud získala ocenění za celkem 88 produktů.

V posledních dvou letech se společnost začala výrazně orientovat na nové segmenty trhu, a to zejména na produkty pro WiFi sítě typu mesh. Udělená ocenění svědčí o tom, že tyto snahy přinášejí velmi praktická řešení a lepší služby pro tuzemské i zahraniční zákazníky z řad soukromých osob i firem.

Společnost Zyxel je hrdá zejména na ocenění, která získala za svá síťová řešení Multy včetně Multy Plus, Multy U a Multy Mini. Zyxel za tento úspěch do značné míry vděčí důrazu, který věnuje optimalizaci radiofrekvenčního výkonu a také snadnému nastavení a správě produktů pomocí aplikací. Produkty Multy Plus a Multy U navíc získaly ocenění 2018 Golden Pin Design Award za svůj stylový design a široké možnosti instalace.

Ocenění si odnesly také produkty značky Zyxel určené poskytovatelům služeb, jmenovitě 8portový optický linkový terminál 1U Pizza Box GPON OLT (OLT1408A) a integrované přístupové zařízení 4G LTE-A (LTE3316) pro interiéry. Zyxel LTE3316, který je navržen s důrazem na špičkovou kvalitu služeb, umožňuje snadné nastavení pomocí aplikace „LTE Ally“ a uživatelům přináší okamžité připojení po zasunutí SIM karty do zařízení bez ohledu na to, jestli jsou doma, v práci nebo dokonce na vzdálených místech.

Kompletní seznam oceněných produktů Zyxel:

  • 4G LTE-A integrované přístupové zařízení pro interiéry (LTE3316-M604),
  • 8portový optický linkový terminál 1U Pizza Box GPON OLT (OLT1408A),
  • Třípásmový WiFi systém Multy Plus AC3000 (WSQ60),
  • Třípásmový WiFi systém Multy U AC2100 (WSR30),
  • Dvoupásmový WiFi systém Multy Mini AC1750 (WSQ20).

Ocenění Taiwan Excellence Awards jsou od roku 1992 udělována produktům, které ve světě ztělesňují inovativnost taiwanské ekonomiky. Do letošního ročníku soutěže bylo přihlášeno 1 200 inovativních produktů z různých hospodářských odvětví a o vítězích rozhodla porota složená ze 140 členů.

Informace o dostupnosti výrobků vám na požádání sdělí místní prodejci značky Zyxel. Bližší informace jsou k dispozici na adrese www.zyxel.com.

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 tisíc organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally.

 

Reklamy