V Korytech otevře Lidl 1. prosince prodejnu nové generace. Zákazníci se vrátí po šesti měsících do větších a modernějších prostor.

V Praze v ulici V Korytech otevře Lidl v sobotu 1. prosince další prodejnu nové generace. Od 10. prosince se zákazníci mohou těšit i na speciální akce. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní mateřskou školu.

V sobotu se zákazníci po šesti měsících vrátí do prodejny Lidl v ulici V Korytech. Těšit se mohou především na pohodlné nakupování ve větších prostorách prodejny podle nejnovějšího konceptu. K tomu přispějí například širší uličky, nová velká pekárna, úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků rozšířené oproti původní prodejně o 20 %. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí nebo nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.  „Novinkou je také  WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Prodejna je dvoupatrová, přičemž druhé patro bude sloužit jako zázemí pro zaměstnance.  Využívat budou moci sprchy i odpočinkovou místnost včetně zastřešené terasy. Přibyly tu také kanceláře a školicí prostory.

Oproti původní prodejně je větší i samotná prodejní plocha a také parkoviště před prodejnou. Nově zákazníci mohou využít parkovací stání o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání.

Budova prodejny pak upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti bude využíváno výlučně úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití přírodních chladiv v chladicích technologiích.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Od pondělí 10. prosince se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu.

Otevření prodejny bude spojeno také s podporou pro místní Mateřskou školu v ulici Štěchovická. Tu podpoří v pondělí 10. prosince všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč.  Společnost Lidl totiž daruje školce z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance budou využity na nákup učebních pomůcek.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 239 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Více informací naleznete na:

www.lidl.cz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

Reklamy
Označeno tagem