Wiesner-Hager dokončil rekonstrukci sídla společnosti l’Oréal

Rakouská nábytkářská firma Wiesner-Hager proměnila staré kanceláře pětipatrové budovy v moderní prostory vyhovující potřebám zaměstnanců.

Na rekonstrukci kanceláří na pražském Andělu společnost Wiesner-Hager spolupracovala s ateliérem Archicraft. Během prací, které trvaly téměř rok, se společnost Wiesner-Hager postarala nejen o nábytek, ale o kompletní realizaci včetně vzduchotechniky, elektrifikace, podlah či osvětlení. Do hotových prostor o výměře 2700 mpak umístila asi 1900 kusů nábytku, který je doplněn velkým množstvím koberců a dalších měkkých povrchů pro zajištění dobrého odhlučnění jednotlivých pracovních míst.

Jednou z priorit rekonstrukce kanceláří bylo totiž řešení akustiky. Vzhledem k vysoké obsazenosti si prostory vyžádaly maximální odhlučnění, aby zaměstnanci mohli pracovat v klidu. Druhou zajímavostí projektu je fakt, že veškeré práce probíhaly  za provozu, tudíž postupně a v přesně navazujících dílčích krocích.

I přes náročnost projektu a nutnosti nezvyklých technických řešení se firmě Wiesner-Hager podařilo vytvořit moderní prostory, které podtrhují zaměření a hodnoty společnosti l’Oréal – péči o ženskou krásu.