Aplikace Logitech Capture umožňuje neuvěřitelně snadnou tvorbu profesionálně vyhlížejících videí

Začněte vytvářet kvalitní videoobsah hned po připojení webkamery!

Praha, Česká republika – 18. prosince 2018 – Společnost Logitech dnes představila novou aplikaci pro zjednodušení tvorby videoobsahu – Logitech® Capture™, která spolupracuje s oblíbenými webkamerami Logitech C920, C922 a BRIO 4K Pro. Tento výkonný software pomáhá kreativním tvůrcům připravovat originální a technicky dokonalý obsah přímo pomocí těchto webkamer, aby upoutali pozornost a zapojili se více do dění ve svých komunitách.

Tweetněte: Skvělá zpráva! Získejte zdarma aplikaci @Logitech Capture pro pokročilé nahrávání z webkamery. S Capture je vytváření obsahu na YouTube snadnější než kdykoli předtím! https://ctt.ec/k1W16+

„Na YouTube a dalších platformách sdílení obsahu můžeme najít mnoho špičkových videí, ale jejich příprava bývá často složitá a zabere spoustu času,“ říká Guillaume Bourelly, produktový ředitel portfolia webových kamer Logitech. „Logitech Capture má v kombinaci s našimi webkamerami zjednodušit nahrávání videa tak, aby mohl každý snadno vytvářet obsah, který vypadá, jako by ho připravil profesionál. Autoři mohou využívat přechody, filtry a další efekty a sdílet svoje videa na nejoblíbenějších sociálních sítích, jako jsou YouTube, Facebook, Instagram a další.“

Pomocí Logitech Capture můžete nahrávat z více zdrojů, například nahrávat ze dvou webkamer současně nebo kombinovat obraz z webkamery s obsahem obrazovky, a uspořádat jednotlivá obrazová okna podle potřeby jako „obraz v obrazu“.

Aplikace Logitech Capture umožňuje nahrávat obraz také na výšku ve formátu 9:16 a optimalizovat ho pro mobilní telefony a příspěvky na sociálních sítích. Můžete dokonce streamovat obraz z webkamery přímo na YouTube, aniž byste museli používat složitý enkodér. Během streamování budete mít stále k dispozici i všechny možnosti editace a úprav obrazu v aplikaci Logitech Capture.

Logitech Capture nabízí také funkce, jaké znáte třeba z televizního studia. Můžete zapnout barevné klíčování k doplnění pozadí, využívat prolínací efekty při přepínání zdrojů nebo měnit velikost a barvu okrajů obrazového okna. Přímo z aplikace můžete navíc pořizovat statické snímky a nastavovat hlasitost zvuku z mikrofonu.

A to ještě není všechno. Logitech Capture umožňuje nastavovat kameru, takže si můžete zvolit zorné pole, poměr stran a rozlišení obrazu. Zkušení uživatelé mohou nastavovat také vyvážení bílé barvy, automatické ostření a rychlost snímání. Logitech Capture uloží všechna nastavení do uživatelského profilu.

Dostupnost

Program Logitech Capture podporují Windows 7 a vyšší verze a můžete ho získat zdarma na webu Logitech.com odkazem na stažení programu. Tento software nahrazuje a vylepšuje funkce, které byly dříve k dispozici v programu Logitech Webcam Software (LWS). Další informace najdete na našem blogu.

# # #

O společnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Více než před 35 lety začala společnost Logitech propojovat lidi pomocí počítačů a nyní její produkty spojují lidi také prostřednictvím hudby, počítačových her a videa. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones, Logitech G a Astro Gaming. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @Logitech.