Huawei otevře čtyři nová obchodní místa, návštěvníky potěší skvělé ceny

Významné slevy na vybrané produkty společnosti Huawei získají zákazníci, kteří navštíví nově otevřená obchodní místa v Praze, Plzni a Ostravě. Speciální zahajovací nabídka se týká produktů Huawei Watch 2, nova 3i a sedmipalcového tabletu MediaPad T3. Kromě vybraných produktů získají návštěvníci slevu 30 % na veškeré příslušenství a 10% slevu na ostatní produkty společnosti Huawei.

Huawei do konce roku otevře čtyři nové pop-up story v Praze, Plzni a Ostravě. Návštěvníci se mohou těšit při této příležitosti na skvělé ceny pro vybrané produkty. K dostání bude sporttester Huawei Watch 2 za speciální cenu 3 999 Kč na místo 7 999 Kč. Atraktivní smartphone nova 3i získají z původních 7 999 Kč za novou sexy cenu 4 999 Kč a sedmipalcový MediaPad T3 bude k dispozici za 999 Kč oproti 1 999 Kč.

Na všech prodejních místech budou k dispozici i aktuální smartphony, tablety i příslušenství. Zároveň může zákazník přijít a nechat si poradit od profesionálů Huawei s nastavením telefonu, nebo v případě, že bude mít jakýkoliv technický problém, stačí přístroj přinést a následně si ho tam zase vyzvednout. O vše ostatní se postará personál.

V hlavním městě mohou zákazníci navštívit nový pop-up store Huawei už 22. 12. od 11 hodin v prostoru OC Centrum Černý Most. Zlevněné produkty budou k dispozici do 24. 12. nebo do vyprodání zásob.

Další pražské obchodní místo bude možné navštívit 29. 12. od 11 hodin v OC Nový Smíchov. Zde platí slevy na vybrané produkty až do 31. 12. nebo do vyprodání zásob.

Obyvatelé Plzně a přilehlého okolí mohou přijet do OC Olympia 29. 12. od 11 hodin. Zlevněné produkty bude možné pořídit až do 31. 12. nebo do vyprodání zásob.

Pro Ostravany budou vybrané přístroje za sníženou cenu připraveny v novém pop-up storu v OC Avion Shopping Park od 30. 12. od 11 hodin do 2. 1. nebo do vyprodání zásob.

– – –

Více informací o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2016 se společnost umístila na 3. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Šestnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.

Reklamy