FAYN: Výhodný tarif TINY pro malou spotřebu

Brno, 9. ledna 2019 – Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor, po nedávném znovuzavedení neomezeného tarifu významně inovuje i nejlevnější mobilní tarif za 69 korun.

Nový tarif nese název fayn TINY a obsahuje 25 volných minut a 25 volných SMS do všech sítí. Další jednotka stojí totožně pro minutu a SMS 1,79 Kč s daní. Tarif je bez závazku, platit lze dobíjením kreditu nebo zpětně na fakturu. Dobíjení je možné online, nebo na takřka 8 tisících terminálech v ČR. Měsíční poplatek činí 69 korun.

K tarifu si lze v zákaznické zóně zvolit i balíček mobilního internetu dle vlastního uvážení. Nejlevněji za 16 korun získáte 25 MB. Po vyčerpání balíčku mobilních dat je rychlost snížena na maximálně 32 kb/s, ale objem stahovaných dat není limitován. To platí i v rámci EU roamingu. Využívat lze jak mobilní sítě 3G, tak LTE.

„Největší zájem pozorujeme dlouhodobě o neomezený tarif a pak o ty z druhého konce spektra – s malou spotřebou. Ten neomezený jsme obnovili za zajímavou cenu před několika měsíci a je aktuálně nejpopulárnější. Nyní je na řadě vylepšení nabídky levného tarifu.“ řekl Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN.

Tarif fayn TINY
Měsíční poplatek 69 Kč
Volné minuty do všech sítí 25
Volné SMS do všech sítí 25
Volné VoIP minuty 20
Další minuty a SMS 1,79 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Další informace jsou k dispozici na adrese https://www.fayn.cz/tarify/.

O společnosti FAYN Telecommunications

FAYN Telecommunications s.r.o. je přední český VoIP operátor. Telefonováním přes internet (VoIP) se zabývá už od roku 2002, v srpnu roku 2013 vstoupil také mezi virtuální mobilní operátory. Každý den spolehlivě spojuje hovory desítek tisíc uživatelů, kteří si díky telekomunikacím chtějí být nablízku.

Posláním společnost FAYN Telecommunications je poskytovat kvalitní a spolehlivé telekomunikační služby za nejnižší možné ceny, při zachování vysokého komfortu. Ať už se jedná o soukromé osoby, živnostníky, velké firmy či call centra, uživatelé se vždy mohou spolehnout, že u FAYNu dostanou tu nejlepší péči. Více informací o společnosti a nabízených službách najdete na www.fayn.cz.

Reklamy