Celé v černém – Zalman rozšiřuje nabídku počítačových skříní o modely S2 a S3

14. 1. 2019 – (Zalman Tech Co., Ltd.) – Široká nabídka počítačových skříní Zalman se rozrostla o dva nové modely. Zalman S2 a S3 jsou cenově dostupné počítačové skříně formátu Mid-Tower celé v černém provedení. Skříně se liší především designem čelního panelu. Model S2 je nápadný na první pohled svým výrazným žebrováním, model S3 zaujme efektem kartáčované oceli.

Skříně Zalman S2 a S3 jsou určeny pro základní desky ATX, mini-ITX a mATX, mohou být vybaveny současně dvěma pevnými disky HDD 3,5″ a dvěma disky SSD 2,5″. K dispozici je sedm PCI slotů pro další rozšíření. Maximální výška CPU chladiče pro tyto skříně je 156 mm, délka VGA karty 330 mm. Skříně mají oddělený prostor pro napájecí zdroj do délky 180 mm.

Skříně je možné vybavit až osmi ventilátory, které zajistí optimální chlazení. Horní panel je možné osadit dvěma ventilátory 120 mm, přední panel až třemi ventilátory. Další dva 120mm ventilátory je možné umístit do spodního panelu skříně. Skříně Zalman S2 i S3 jsou dodávány se zadním ventilátorem o průměru 120 mm. Přední a zadní panel může být alternativně osazen radiátory chladicího systému. Ve spodní části jsou umístěny prachové filtry. Další velký filtr je odnímatelný, magnetický a je umístěn v horním panelu. V přední části horního panelu u obou modelů jsou tlačítka pro reset, I/0, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon, dva porty USB 2.0 a jeden port USB 3.0. Obě skříně mají efektní průhledný boční panel.

Zalman S2 má přední panel s výrazným designem žebrování a je navržen pro maximalizaci chlazení. Přední panel modelu Zalman S3 na první pohled zaujme efektem kartáčované oceli.

Cena a dostupnost:

PC skříně Zalman S2 i Zalman S3  jsou k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena u obou modelů je 989 Kč včetně DPH.

Technické údaje S2 a S3:

Formát: ATX Mid-TOWER

Rozměry: 412 × 189 × 451

Formát základní desky: ATX, mATX, Mini-ITX

Maximální délka PSU: 180 mm

PCI sloty: 7

Maximální výška CPU chlazení: 156 mm

Maximální délka VGA: 330 mm

Pozice pro disky:

3,5″ HDD nebo 2.5″ SSD × 2

2,5″ SSD × 2

Prostor pro radiátory chlazení:

Přední: 120 mm / 240 mm

Zadní: 120 mm

Pozice pro ventilátory

Přední:  120 mm × 3

Horní: 120 mm × 2

Zadní: 120 mm × 1 (ventilátor součástí dodávky)

Spodní: 120 mm × 2

 

Hmotnost S2: 3,9 kg

Hmotnost S3: 3,7 kg

—————————————————————

Společnost Zalman Tech Co., Ltd. Byla založena v roce 1999 a zavedla do světa počítačů koncept tiché výpočetní techniky “Noiseless Computing”. Bezhlučné chlazení počítačů bylo stále více vyžadováno a přispělo k rychlému růstu značky ZALMAN, která poskytovala trhu ultratichá chlazení stolních počítačů. Zalman si následně upevnil své postavení na trhu investicemi do výzkumu a vývoje, vysokou kvalitou výroby, globálním marketingem a kvalitní zákaznickou podporou.

Aktivity značky Zalman zasahují do inovativních řešení, jako jsou 2D/3D konverzní LED monitory, napájecí zdroje s chlazením, chlazení pro notebooky, sluchátka Surround Sound & Dual Stereo nebo herní rozhraní FPS GUN. To vše potvrzuje slib společnosti Zalman poskytovat “Cool Innovations“, inovace, které jsou opravdu cool.