Panasonic rozzáří ISE 2019

Panasonic letos slibuje návštěvníkům veletrhu ISE 2019 představení takových technologií, které umožní zákazníkům, kteří pracují v oblastech zobrazovacích systémů a audiovizuální techniky, naplno využít svou kreativitu. Dostanou příležitost posouvat hranice živých přenosů a prezentací a zatraktivnit oblast vzdělávání.

Na výstavě ISE 2019 Panasonic představí laserový projektor se světelným výkonem 50 000 lumenů, čímž získá prvenství v konkurenci stejně velkých projektorů a umožní vytvořit jasnější, větší a úchvatnější projekci.

Panasonic je s 36% podílem lídrem evropského trhu v oblasti projektorů s vysokým světelným výkonem, určených k pevné instalaci i k pronájmu. V oblasti laserových projektorů se může pyšnit 44% podílem. Panasonic na ISE 2019 představí ucelený sortiment profesionálních zobrazovacích technologií, který zahrnuje projektory, od nejnižších, přenosných modelů se světelný výkonem 3 000 lumenů až po modely s ultra vysokým jasem až 50 000 lumenů, a profesionální 4K displeje, od základních až po high-end displeje s ultra tenkým rámečkem.

Pro každoroční show na veletrhu ISE využije Panasonic svou špičkovou technologii, která v minulosti návštěvníkům předvedla například mapping sportovních automobilů, robotické 4K obrazovky, kouzelnická vystoupení či taneční představení s podporou mappingu. Letošní 3D mapping společnosti Panasonic se uskuteční na obrovském nafukovacím povrchu za použití nového objektivu typu rybí oko. Audiovizuální show provede návštěvníky na cestě kolem světa.

Společnost je připravena představit svou interpretaci nového trendu v oblasti vzdělávání zvaného „škálovatelná učebna“ a ukázat, jak pomáhá vzdělávacím institucím vrátit studenty zpět do centra vzdělávání. Plně integrované IP řešení pro audio i video záznam přednášek a dotykové technologie pomohou vytvořit prostředí ideální pro spolupráci a výuku.

Návštěvníci se budou moci projít po hlavní „high-tech“ třídě, která spojuje nejnovější interaktivní technologie, jako jsou stylové multidotykové 4K displeje nebo průhledné projekce výloh, které vytváří úchvatnou podívanou pro zákazníky a návštěvníky.

Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer ve společnosti Panasonic, řekl: „ISE je pro nás vždy velká událost. Na veletrhu můžeme ukázat naše silné stránky v různých vertikálách, jako jsou živá představení, vzdělávání nebo spolupráce. Pro oblast pronájmu jsme připravili náš kompaktní 50 000lumenový projektor, který umožňuje povznést představení na novou úroveň. S nadšením očekáváme naši každoroční show, která návštěvníky přenese na cestu plnou audiovizuálních řešení z celého světa.”

Společnost Panasonic bude vystavovat na svém obvyklém místě, v hale 1, stánek H20 na The RAI v Amsterdamu od 5. do 8. února. Další informace najdete na webových stránkách společnosti Panasonic: https://www.iseurope.org/show-event/opening-address/

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch.

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení.
  • Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků a 56 % v prodeji odolných podnikových tabletů (VDC Research, březen 2018).
  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné.
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, technologií pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost slaví 100 let od svého založení, nyní provozuje 591 dceřiných společností a 88 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 61,4 miliardy EUR za rok končící 31. března 2018. Se snahou vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, chce společnost vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: http://www.panasonic.com/global  

 

Reklamy