BenQ představí na veletrhu ISE 2019 zobrazení budoucnosti

Eindhoven, Nizozemsko, 21. ledna 2019 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný poskytovatel inovativních řešení zobrazování, ukáže na veletrhu ISE 2019 svá nejmodernější softwarová a hardwarová řešení pro AV průmysl. K vidění bude kompletní řada laserových projektorů, interaktivní panely (IFP), chytré velkoformátové displeje a představení se dočká také nové bezdrátové řešení InstaShow WDC20.

InstaShow WDC20, navazující na předchozí model WDC10, je zařízení spolupracující s notebooky, chytrými mobilními telefony a tablety, přinášející bezinstalační bezdrátovou prezentaci, nově včetně interaktivity, a možnost práce až na čtyřech rozdělených obrazech. Toto unikátní řešení umožňuje několika uživatelům spustit prezentace bezdrátově z jednoho zařízení a představuje tak významný krok k lepší spolupráci na pracovišti.

Na poli displejů vyzdvihne BenQ několik produktů potvrzujících závazek poskytovat nejlepší možné služby zákazníkům. Příkladem může být cloudové řešení ve spojení s velkoformátovými displeji (IFP), stejně jako Google Jamboard s možností vytvářet, prezentovat a ukládat projekty na reprezentativním monitoru. Interaktivní přednosti produktů BenQ budou na první pohled zřejmé také u projektorů s ultra krátkou projekční vzdáleností (označení UST) pokrývající trh od vzdělávání přes zasedací místnosti až po muzea.

Inovativní softwarová řešení budou k vidění také ve velkoformátových chytrých displejích, respektive displejích BenQ barového typu, které nabízí vlastní systém BenQ X-Sign CMS se schopností ovládat několik displejů najednou, včetně správy právě zobrazovaného obsahu na každém z nich. Aplikace EZWrite 5 umožnuje v řadě interaktivních panelů RP vytvářet obsah v cloudovém prostředí a sdílel jej napříč dalšími zařízeními včetně dalších BenQ IFP panelů, což vede k rychlé, plynulé kooperaci. Tyto a další přednosti softwarových řešení budou hlavní náplní účasti BenQ na veletrhu ISE 2019. Již desátá presentace společnosti v řadě bude k vidění na stánku 1-N10 v hale 1.

To nejlepší z pohledu BenQ na ISE 2019:

  • Představení InstaShow WDC20 – bezdrátové řešení pro prezentaci, nyní s podporou mobilních zařízení, rozšířené interaktivity a možností rozdělení obrazu na 4 části.
  • Kompletní řada laserových projektorů – například LW890UST, LW720, LU9235 na kterých BenQ představí využití v různých prostředích, jako jsou zasedací místnosti, školy, muzea aj.
  • Velkoformátové chytré displeje a displeje barového typu – obě série displejů disponují vlastním softwarem řízení X-Sign CMS a poradí si také s obsahem ve 4K rozlišení. Vysoký jas a integrovaný software je předurčuje pro využití v malých, středních i velkých podnicích.
  • Interaktivní displeje (IFP) – BenQ IFP panely poskytují vynikající kvalitu obrazu díky 4K Ultra HD rozlišení současně s moderní správou účtů a aplikací EZWrite 5.
  • Google Jamboard – 55palcový displej fungující přes cloud navržený pro uživatele služeb G Suite.

O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation, přední světový dodavatel inovativních řešení a technologií, byla založena s dlouhodobou vizí „Přinášet potěšení a kvalitu do života“ („Bringing Enjoyment and Quality to Life“). Jejím cílem je zlepšovat a obohacovat všechny aspekty života uživatelů. Zaměřuje se proto na věci, na kterých dnes lidem nejvíce záleží – životní styl, podnikání, péče o zdraví a vzdělání, to vše s vidinou umožnit lidem lépe žít, být efektivnější, zdravější a vzdělanější. Široké portfolio nabízených produktů zahrnuje digitální projektory, monitory, interaktivní velkoformátové displeje, mobilní telefony, reproduktory, digitální fotoaparáty, kamery, mobilní výpočetní zařízení a osvětlení.  V duchu motta “Protože na tom záleží”.

O skupině BenQ Group

BenQ Group je dynamická skupina s ročním obratem přes 20 miliard dolarů. Skládá se z více než 15 nezávislých společností, působících ve 30 zemí světa napříč odvětvími. Celkový počet zaměstnanců přesahuje 100 000. Každá jednotlivá společnost je uznávaným lídrem ve svém oboru, přispívajícím k rozsáhlým zdrojům, výzkumu, vývoji a síle celku. Díky oborové specializaci každé společnosti pokrývající celou škálu produktů napříč odvětvími, disponuje BenQ Group velmi výkonným řetězcem s bezkonkurenční schopností dodávek kritických komponent a řešení světové úrovně v těchto oblastech: TFT-LCD, zelená energie, šetrné chemické prostředky a pokročilé materiály, osvětlení, návrhy integrovaných obvodů, přesné lékařské přístroje a vybavení, systémová integrace, vlastní značkové produkty a služby. BenQ Group se zavázala k ziskovému a udržitelnému podnikání, které sdílí její dlouhodobou vizi „Přinášet potěšení a kvalitu do života“ („Bringing Enjoyment and Quality to Life”).

Mezi společnosti BenQ Group patří: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (přední světový výrobce velkoplošných TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ ESCO Corp., BenQ Materials Corp., BenQ Guru Corp., BenQ Medical Center, BenQ Medical Technology Corp., BriView Co., Ltd., Daxin Materials Corp., Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., Lextar Electronics Corp. a Raydium Semiconductor Corp.

Reklamy