Nový web Prague Convention Bureau uspěl ve Velké ceně cestovního ruchu

22. ledna 2019, Praha – Nové webové stránky organizace Prague Convention Bureau, která působí jako oficiální reprezentant hlavního města Prahy v oboru kongresového průmyslu, získaly třetí místo v kategorii „Elektronický projekt“ Velké ceny cestovního ruchu. Udílení ocenění v rámci 12. ročníku Velké ceny cestovního ruchu proběhlo ve čtvrtek 17. ledna na veletrzích cestovního ruchu GO a REGIONTOUR v Brně.

Nový web kongresové Prahy byl spuštěn v dubnu loňského roku k desátému výročí založení organizace na adrese www.pragueconvention.cz. Ve Velké ceně cestovního ruchu, kterou vyhlašuje společně vydavatelství COT media a společnost Veletrhy Brno, byl oceněn jako třetí nejlepší elektronický projekt českého cestovního ruchu. První cenu této kategorie si odnesl Krajský úřad Pardubického kraje s turistickým portálem Vychodni-Cechy.info.

V letošním ročníku soutěže byli vyhlašováni vítězové v celkem pěti kategoriích. O čtyřech kategoriích rozhodovala odborná porota, o vítězích kategorie Cestovní kancelář rozhodlo hlasování široké veřejnosti. „Opět se projevil trend z minulých let, tedy rostoucí kvalita přihlašovaných projektů. Velká cena cestovního ruchu je sice soutěží národní, podle mého názoru by se ale mnohé ze soutěžních počinů neztratily ani v mezinárodní konkurenci,“ poznamenává Eva Frindtová, jednatelka COT media.  

Více informací o Velké ceně cestovního ruchu a seznam vítězů jednotlivých ročníků najdete zde.

O Prague Convention Bureau

Prague Convention Bureau (PCB) je neziskovou společností, která byla založena v roce 2008. Organizace působí jako oficiální reprezentant Prahy v oblasti kongresového průmyslu s cílem propagovat hlavní město jako jednu z předních evropských kongresových destinací. Spolu s českými orgány cestovního ruchu, dalšími partnery a členskými subjekty nabízí účinnou pomoc při pořádání konferencí, setkání, seminářů, výstav nebo motivačních akcí v Praze.

www.pragueconvention.cz