Kuchyňská studia Datart nově nabízejí i koupelnový nábytek

Kuchyňská studia Datart rozšířila nabídku o nábytek do koupelen, který nabízí individuální design a přispívá k domácí pohodě a pocitu útulnosti.

Stejně jako u kuchyňského nábytku nabízí Datart i v případě koupelen velmi kvalitní produkty německé výroby. Nabídka zahrnuje jak skříňky z odolných materiálů v mnoha provedeních, tak i keramická umyvadla s vysokotlakými bateriemi. „Dezén dvířek je inspirován lázněmi a wellness, působí proto velmi útulně a příjemně. Navíc si u nás zákazníci mohou pořídit kuchyni a koupelnu stejného či velmi podobného designu. Výhodou našeho nábytku do koupelny je zároveň jeho variabilita. Novou koupelnu složíme zákazníkům z desítek uzavřených anebo otevřených skříněk přesně na míru. Při zařizování koupelny je velmi důležité dbát na dostatek úložného prostoru a ergonomii, tedy dispoziční uspořádání uzpůsobené různým typům činností, které v koupelně provádíme. S tímto vším vám poradí naši zkušení designeři,“ vysvětluje Iva Vrbová, manažerka Kuchyňských studií Datart.

Koupelnový nábytek Datart odveze kamkoliv po celé ČR i SK, a zároveň jej rovnou i nainstaluje a předvede novým majitelům.

Útulný vzhled koupelny je vytvořen použitím nábytkových prvků v dezénu imitace dubu. Dispoziční řešení nabízí dostatek úložného prostoru.

Neutrální břidlicově šedá barva je podtržena tzv. „supermatným“ povrchem, který je na dotek velice příjemný, ale hlavně je skvělý na údržbu. Výhodou koupelnového nábytku z Datartu je jeho variabilita. Novou koupelnu složíme z desítek uzavřených nebo otevřených skříněk přesně na míru konkrétního zákazníka.

Zásuvka pod umyvadlem nabízí překvapivě velký úložný prostor, navíc je umístěna ve velmi pohodné výšce. Možnosti jsou zde ale neomezené a záleží jen na požadavcích zákazníka. Koupelnové zásuvkové moduly se vyrábějí ve výškách od 29 do 59 cm a šířkách od 30 do 120 cm.

Imitace šedého kamene je zkombinována s otevřenými regálovými boxy s hliníkovými rámy, které se vyznačují lehkostí materiálů a vysokou nosností.

Více informací o kuchyňských studiích Datart najdete na: https://www.datart.cz/kuchyne/index.html

Kuchyňská studia DATART

Datart má kuchyňská studia v 6 prodejnách, ve čtyřech pražských, jedné ostravské a jedné bratislavské prodejně. Při pořizování nové kuchyně nabízí zákazníkům kompletní sortiment a servis. Ze služeb jmenujme např. zdarma poradenství v oblasti nábytku i elektrospotřebičů, designový návrh s rozpočtem, dopravu, montáž kuchyně a odvoz starých spotřebičů k ekologické likvidaci, dále demontáž staré kuchyně, zednické a instalatérské práce, záruční a pozáruční servis atd. Vybírat můžete z více než 300 druhů dvířek, 1 500 kombinací materiálů dvířek, korpusů a pracovních desek (masiv, laminát, sklo, kámen, umělý kámen, kompozitní materiál apod.), 200 modelů baterií a dřezů různých velikostí, materiálů, povrchových úprav a způsobů zabudování. Spotřebiče DATART nabízí jak vestavěné, tak i volně stojící. V portfoliu spotřebičů jsou zastoupeny všechny významné značky působící na českém trhu. Pokud jde o doplňky – úložné systémy, produkty na třídění odpadu, elektro doplňky a světla – jejich množství je téměř neomezené. Záleží na fantazii a požadavcích zákazníků. Kuchyně Datart dělá po celé České i Slovenské republice.