Double-U PR pracuje pro Wine Management SICAV

PR agentura Double-U PR nově pracuje pro Wine Management SICAV a.s., fond kvalifikovaných investorů s licencí od České národní banky, který v loňském roce založili Martin Nejedlý a Martin Kovář.

PR agentura Double-U PR má nově v portfoliu klienta Wine Management SICAV a.s., který umožňuje movité klientele efektivně spoluvlastnit portfolio sestavené z investičních vín, destilátů, vinic, vinařství a palíren. Úkolem agentury bude kompletní zodpovědnost za externí PR komunikaci a podpůrné poradenství v marketingové komunikaci společnosti.

Pro spolupráci s Double-U PR jsme se rozhodli na základě pozitivních zkušeností. Věříme, že nám pomůže přiblížit naši společnost cílové skupině a rozšířit povědomí o nás na investičním trhu,“ říká Martin Kovář, zakladatel společnosti Wine Management SICAV a.s.

„Velmi nás těší, že můžeme spolupracovat se společností Wine Management SICAV a.s., která v České republice nemá konkurenci. Jsme přesvědčeni, že pro klienta bude naše práce přínosem,“ říká Tomáš Iľko, managing partner agentury Double-U PR.

O Wine Management SICAV a.s.

Investiční fond Wine Management je nástroj, který umožňuje movité klientele efektivně spoluvlastnit portfolio sestavené z investičních vín, destilátů, vinic, vinařství a palíren. Jde o spojení radosti z poznávání ušlechtilých alkoholických nápojů a dlouhodobého uchovávání hodnoty. Portfolio investičního fondu Wine Management SICAV a.s., které čítá na 15 800 investičních lahví, dosáhlo ve 4. kvartálu roku 2018 výnosu 5,6 % p.a. Hodnota aktiv fondu k 31. 12. 2018 je 101 milionů Kč a v horizontu 5 let plánuje fond koupi vinařství na Moravě.

O Double-U PR

Agentura Double-U PR se dlouhodobě zaměřuje na práci pro klienty zabývající se FMCG, finančnictvím, realitami a marketingem. Nabízí kompletní poradenství a servis v oblasti PR a marketingové komunikace. Klade důraz na profesionální přístup ke klientovi, médiím a všem spolupracujícím subjektům.