Hyundai vystaví na veletrhu Milan Design Week kreativní vnitřní prostor vozidla budoucnosti

  • Hyundai Motor Company bude součástí veletrhu Milan Design Week, pořádaného ve dnech 9. – 14. dubna
  • Hyundai představí svou vizi zážitků z cestování automobilem v éře autonomních vozidel v rámci konceptu „OSVOBOZENÝ STYL“
  • Společnost uspořádá interaktivní panelovou diskuzi, jejímž účastníkem bude Tyler Brûlé, šéfredaktor magazínu Monocle
  • Hyundai v Miláně poprvé představí hlasového průvodce Smart Docent

Společnost Hyundai Motor Company je přesvědčena o tom, že dobrý design vytváří správná spojení ve správné době. Navrhovat kvalitní spojení – navzájem mezi uživateli, i mezi uživateli a materiály, prostory nebo samotným časem – znamená navrhovat individualizované zážitky. Hyundai s ohledem na výše uvedené skutečnosti s potěšením oznamuje, že se zúčastní letošního veletrhu Milan Design Week (MDW) ve dnech 9. – 14. dubna v bývalém průmyslovém areálu Opificio 31.

Společnost v rámci konceptu „OSVOBOZENÝ STYL“ představí svou inovativní vizi vozidel, proměněných v individuální obytné prostory.

Wonhong Cho, výkonný viceprezident a vedoucí marketingu ve společnosti Hyundai Motor, je nadcházejícím veletrhem a připravovanou expozicí značky Hyundai nadšen. „Milan Design Week je ideálním místem pro prezentaci ‚OSVOBOZENÉHO STYLU‘, který kreativně ukazuje, jak Hyundai interpretuje jedinečné zážitky zákazníků z cestování automobilem budoucnosti,“ říká Wonhong Cho.

Společnost v Miláně poprvé představí také hlasového průvodce expozicí Smart Docent, který bude součástí akcí Hyundai i v budoucnosti.

Devátého dubna nabídne Hyundai návštěvníkům navíc panelovou diskuzi ve spolupráci s globální mediální značkou Monocle. Panelové diskuze se zúčastní lídři vystavovatelů na letošním veletrhu MDW. Mezi účastníky diskuze nebudou chybět šéfredaktor magazínu Monocle Tyler Brûlé, krajinářský architekt a urbanista Winy Maas, světově proslulá odbornice na životní styl a trendy Li Edelkoortová a automobilový designér Sangyup Lee.

Zájemci o účast na panelové diskuzi se mohou zaregistrovat na portálu hyundai.guide.