Alza otevírá Dell Intel Gaming Zone na Alza Showroomu v Praze-Hájích

Alza.cz se stále stará o hráčskou komunitu v Česku a na Slovensku, nyní otevírá zbrusu novou herní zónu Dell Intel Gaming Zone na Showroomu v Praze-Hájích. V rámci podpory gamingu navíc spouští velkou kampaň s názvem Probuď v sobě hráče, zaměřenou na pozitivní vlivy, jež hry přináší – například čas strávený při zábavě s rodiči nebo sblížení generací. Kampaň poběží v termínu 25. 2. – 31. 3. 2019. Součástí je i velká herní soutěž pro rodiče s dětmi, která vyvrcholí už tuto sobotu 30. 3. 2019 právě v nově otevřené herní zóně. Hlavní tváří soutěže je známý moderátor Mikoláš Tuček.  Nejlepší tým složený z dospělého a dětského hráče pak získá ceny v hodnotě několika desítek tisíc.

Háje-herní zóna.JPG

V rámci herního odpoledne se na místě objeví například Pavel „Herdyn“ Mikeš, dvojnásobný mistr ČR ve hře League of Legends a jeden z nejznámějších influencerů Česka. Pavel bude k dispozici pro své malé fanoušky i rodiče, kteří se jej mohou zeptat na jakékoliv otázky týkající se hraní, streamování či jeho přístupu k fanouškům.

Poslední březnová sobota navíc přinese ještě další herní aktivitu, a to s neziskovou organizací Srdce na Dlani, díky níž se spojí děti bez domova se zaměstnanci společnosti DELL. Obě skupiny si následně v menším turnaji zahrají o hodnotné ceny, vyzkouší si, jaké to je hrát hry na profesionální úrovni a především si užijí krásné herní odpoledne. Herní turnaj v rámci kampaně Probuď v sobě hráče podporují značky Intel, DELL Gaming, Alienware, Trust Gaming, MSI a Alza Gaming.

V nové herní zóně na Hájích se v průběhu roku budou konat nejenom herní turnaje, ale také různá školení, tréninky a setkání s influencery nebo hráči. Tato herna bude také veřejně přístupná pro všechny zákazníky Alzy.

Herní event na fb: https://facebook.com/events/638424183273028/

Více na: https://www.alza.cz/probud-v-sobe-hrace-a-vyhraj