Vyměňte svůj starý telefon z řady Galaxy S ještě výhodněji, nový Samsung Galaxy S10 tak můžete mít až o 12 990 Kč levněji

Během akce získáte za své starší modely z řady Galaxy S vyšší výkupní cenu je běžné!

Praha 27. března 2019 – V rámci pokračujících oslav jubilejního modelu z řady Galaxy S si Samsung pro své fanoušky a všechny zájemce o nový model S10 nyní připravil akci, kdy mohou při nákupu telefonu Galaxy S10 zároveň odprodat kterýkoliv model z řady Galaxy S a získat tak zvýhodnění až 12 990 Kč. Tuto akci lze využít při nákupu nových telefonů Galaxy S10+, Galaxy S10 i Galaxy S10e na www.novysamsung.cz  nebo u partnerských prodejců. Nabídka platí do 19. dubna 2019.

K dosažení částky 12 990 Kč stačí odprodat model Galaxy S9 64 GB ve verzi Dual SIM. Za výkup například Galaxy S8 64 GB ve verzi Dual i Single SIM se vám pak pořizovací cena u nového telefonu Galaxy S10 sníží o 8 490 Kč.

Během této akce navíc za své starší modely z řady Galaxy S získáte vyšší cenu než při běžném výkupu. Z řady Galaxy S tak nyní můžete za výhodnějších podmínek vyměnit telefony od prvních Galaxy S z roku 2010 až po Galaxy S9, vlajkové lodě z loňského roku.

Vyměňte starý za nový

Získat zvýhodnění na nákup nového telefonu Galaxy Galaxy S10+, S10 nebo S10e za odprodej starého zařízení z řady Galaxy S je jednoduché. Navštivte stránky novysamsung.cz, kde spolu se svými osobními údaji zaregistrujte i svůj použitý telefon určený k výkupu. Uveďte, v jakém stavu produkt je, od čehož se odvine konečná výkupní cena. Poté vložte číslo IMEI nového telefonu Samsung S10+, S10 nebo S10e a také přiložte účtenku o jeho nákupu. Po přijetí vám Samsung zašle na účet výkupní částku za starý model Galaxy S.

Příklad:

Petr vlastní starou, použitou S9. Dnes ji odprodá za 12 990 Kč a za novou S10e si doplatí pouze 6 500 Kč.

Další informace, seznam partnerů a podrobná pravidla jsou k dispozici na stránce novysamsung.cz.  

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.