Bohumínský VIADRUS od dubna zastupuje PR agentura Stance Communications

Společnost VIADRUS a.s., největší a nejstarší český výrobce topenářské techniky, v dubnu zahájila spolupráci s PR agenturou Stance Communications. Ta pro firmu zajišťuje komplexní služby v oblasti public relations včetně přípravy komunikační strategie a mediálního zastoupení.

„Na historických základech stavíme moderní firmu s progresivním topenářským sortimentem, která sbírá ocenění za inovativní výrobky. Firmu, která jako jediná na českém trhu dokázala skloubit prověřené kvality litinové výroby s moderními požadavky na ekodesign a špičkové emisní třídy. Rozhodli jsme se zintenzivnit naši komunikaci směrem k médiím v České republice a po zvážení všech možností jsme tuto oblast svěřili do péče odborníků – PR agentury Stance Communications,“ řekl k navázání spolupráce generální ředitel VIADRUS a.s. Petr Teichmann.

Společnost VIADRUS a.s., je na trhu nepřetržitě již třetí století. Firma vloni v listopadu oslavila 130. výročí zahájení provozu slévárny šedé litiny. VIADRUS a.s., patří mezi významné hráče na evropském topenářském trhu, jeho kotle a radiátory najdeme v mnoha českých domácnostech. V Bohumíně na Karvinsku aktuálně zaměstnává přibližně 450 lidí.

„Pro zajištění kvalitní externí komunikace je zásadní znalost lokálního mediálního prostředí a jeho zákonitostí. Velice si vážíme toho, že se ve společnosti VIADRUS rozhodli využít našich dlouholetých zkušeností v této oblasti a na spolupráci se upřímně těšíme,“ uvedl Štěpán Dlouhý, Account Director agentury Stance Communications.

Profil VIADRUS

VIADRUS je tradičním ryze českým výrobcem produktů z šedé litiny, zejména kotlů a radiátorů. S výrobní kapacitou 120 tisíc kotlů a 4 miliony radiátorových článků za rok patří mezi významné hráče na evropském topenářském trhu. Původně byl součástí společnosti ŽDB, samostatnou společností se stal v roce 2012. VIADRUS a. s. zaměstnává zhruba 450 lidí. Jediným vlastníkem je Bonatrans Group Holding B.V.

Profil Stance Communications

Nezávislá PR agentura Stance Communications, s.r.o., působí na českém trhu od roku 2004. V roce 2008 byla přijata za právoplatného člena Asociace Public Relations Agentur (APRA). Stance Communications sídlí v Praze a má pobočku v Ostravě. Agentura v minulých letech získala řadu oborových ocenění, např. Českou cenu za PR v kategorii speciálních CSR projektů nebo Zvláštní cenu v kategorii nová média. Více informací na www.stance.cz.