Martin Fojtík novým členem představenstva Bidli holding

Společnost Bidli, poskytovatel služeb z oblasti realit, financování bydlení, výstavby rodinných domů a developerských projektů, má nového člena představenstva. Martin Fojtík (36) povede divizi staveb, energií, rekonstrukcí, designu a interiérů a bude se věnovat také optimalizaci marketingu a rozvoji nových technologií.

Do Bidli přichází Fojtík z Fincetrum Reality, kde byl spoluzakladatelem a zastával pozici provozního ředitele a jednatele firmy. Dříve pracoval pro Seznam.cz, jeho divizi Sreality.cz nebo homesweethome.cz.

“V dnešní době lidé často požadují kromě standardního servisu i odborné služby, které jim ulehčí život. Ať už je to kompletní výstavba rodinné dřevostavby naší výroby, dodávka energií nebo návrhy a realizace nových interiérů, mám radost, že můžu společně s kolegy na těchto službách pracovat,”  říká Fojtík.

“Od začátku fungování Bidli se snažíme mít v týmu ty nejlepší z oboru. Jsme proto velmi rádi, že se naše řady rozšířily o zkušeného člověka, se kterým se shodneme nejen na firemních hodnotách a způsobu práce, ale také lidsky,” říká předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Bidli Jiří Lejnar.

Značka Bidli vznikla v roce 2018, ale její zakladatelé a první pracovníci společně sbírali zkušenosti ve financích a realitách od roku 2003. Bidli přináší na trh unikátní službu, která řeší všechny situace spojené s bydlením: zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí, financuje bydlení, staví domy, dodává energii, vyrábí interiéry nebo zajišťuje stěhování.