Na druhém setkání s fanoušky a novináři značky HONOR byla potvrzena brzká dostupnost HONOR 20 Lite na našem trhu

Praha, 17. dubna 2019 – Značka HONOR navázala na první úspěšné setkání s fanoušky a po dvou měsících připravila pokračování. Tentokrát se fanoušci spolu s novináři sešli v kavárně IF Café International Prague Pastry Academy. Fotograf Michal Kostka a influencerka Nikol Trojanová zasvětili přítomné do receptů na správnou food fotografii. Zástupci značky HONOR oproti tomu oznámili brzkou dostupnost svého nového modelu HONOR 20 Lite.

Místem pro druhé setkání se stala IPPA Mezinárodní pražská cukrářská akademie v Rosetta Palace v Jugmannově ulici v samém srdci Prahy. Volba na prosluněné sídlo mezinárodní cukrářské akademie nepadla náhodou. Tématem druhého pokračování setkání s fanoušky byla totiž food fotografie. Fotograf Michal Kostka přítomné provedl základy fotografie s mobilním telefonem, vysvětlil správná nastavení fotoaparátu pro food fotografii a za sekundace influencerky Nikoly Trojanové si každý z fanoušků mohl food fotografii vyzkoušet v praxi, a to dokonce na svých vlastních výtvorech.

Maximální pohodlí bez omezení – nová bezdrátová sluchátka HONOR FlyPods Lite

Druhé setkání fanoušků značky HONOR bylo také příležitostí vyzkoušet si nová bezdrátová sluchátka HONOR FlyPods Lite, která jsou dostupná od začátku dubna letošního roku v bílém a černém barevném provedení společně s přenosným nabíjecím pouzdrem. Sluchátka lze pořídit za 2499 Kč.

Potvrzení uvedení nového stylového telefonu HONOR 20 Lite

Velký zájem vzbudilo oznámení o uvedení stylového telefonu HONOR 20 Lite s trojitou kamerou, který lze považovat za předzvěst nové vlajkové lodi značky. Telefon by se měl na trhu v České republice objevit v průběhu měsíce května 2019, přesto si ho mohli přítomní na místě už prohlédnout. Na všechny specifikace, který s sebou model přinese, si ale musíme ještě malou chvíli počkat.

HONOR je odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. HONOR přišel na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení HONOR spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky HONOR, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jeho potřeb ve světě moderních komunikací. Více informací naleznete na www.hihonor.com nebo na našem Facebooku http://www.facebook.com/honorcz.