Tým architektů Prochazka & Partners přijal dva nové členy

Tým architektů společnosti Prochazka & Partners, která se zaměřuje výhradně na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí, posílil o dva nové členy. Neustálý růst společnosti podpoří architekti Klára Korychová a Marek Novák.

Architektonické oddělení společnosti Prochazka & Partners nabralo dva mladé talenty.

Marek Novák ukončil studium na Fakultě stavební ČVUT před dvěma lety. Po necelých třech letech, kdy působil na pozici junior architekt a vizualizátor v architektonickém ateliéru ZOAA s.r.o., se rozhodl odejít za novými zkušenostmi do týmu Prochazka & Partners.

Druhou posilou se stala Klára Korychová, která v minulém roce dostudovala architekturu a stavitelství na Fakultě stavební ČVUT v Praze. Zkušenosti však sbírala již během studijních let, kdy působila ve stavební firmě a v architektonickém ateliéru. Poté její cesta vedla do společnosti TECHO, kde obsadila pozici architektky. Nyní se rozhodla změnit působnost a pracovat v týmu společnosti Prochazka & Partners.

O Prochazka & Partners

Prochazka & Partners je přední poradenská společnost zaměřená výhradně na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí. Tým odborníků poskytuje komerční a technické poradenství, aby každý klient byl schopen učinit plně informované rozhodnutí ohledně komerčních nemovitostí. Znalost trhu a zkušenosti především pomáhají klientům snižovat náklady a umožňují jim maximalizovat návratnost investovaného kapitálu.