Je máj, je hraní čas – Games with Gold na květen jsou tu!

Xbox v rámci programu Games with Gold opět přichystal pro členy Xbox Live Gold nabídku dalších zajímavých titulů. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Marooners

Dostupnost: 1. 5.–31. 5. pro Xbox One

Je na čase rozjet pořádnou zábavu v herní party extravaganci s názvem MAROONERS! Sejděte se až se šesti kamarády buď v jedné místnosti, nebo online a rozdejte si to mezi sebou v 25 různých hrách a arenách. Můžete se škodolibě vysmívat jejich smůle a neštěstí, ale totéž se může stát vám, když sami umřete. Pořád se tu něco děje a hra se mění tehdy, když to nejméně čekáte. K vítězství musíte proběhnout, probít se a proskákat!

The Golf Club 2019 Featuring PGA Tour

Dostupnost: 16. 5.–15. 6. pro Xbox One

Vyrazte na golfová hřiště ve hře THE GOLD CLUB 2019 FEATURING PGA TOUR. V oficiálně licencovaném režimu kariéry PGA Tour si můžete otestovat vlastní golfové dovednosti na hřištích jako TPC Boston, TPC Sawgrass a dalších a bojovat o cenný Fedex Cup. Díky zaměření na autenticitu a realismus, stejně jako na soutěžní prvek hraní online s přáteli, zaujme tento titul jak zkušenější nadšence, tak i nové hráče.

Earth Defense Force: Insect Armageddon

Dostupnost: 1.–15. 5. pro Xbox One a Xbox 360

Ubraňte Zemi za každou cenu v EARTH DEFENSE FORCE: INSECT ARMAGEDDON. Tisíce mimozemšťanů a obrovských hmyzáků útočí a jedině Earth Defense Force je dokáže zastavit. K obraně lidstva využijte více než 300 druhů zbraní, jetpacků a vylepšitelných zbrojí.

Titul nebude dostupný na slovenském trhu, náhradním titulem je Ms. ‘Splosion Man.

Comic Jumper

Dostupnost: 16.–31. 5. pro Xbox One a Xbox 360

COMIC JUMPER je komiksová dobrodružná hra studia MadCap. Aby kapitán Smiley zachránil svůj bídně prodávaný komiks, musí se nechat najímat k řešení problémů jiných komiskových knížek. Vstupte do světa fantasy, stříbrného věku, moderny a manga a získejte dostatek peněz na to, aby Smileyho série mohla dál vycházet.

Další novinky ze světa Xboxu

Xbox Game Pass – nové tituly

  • Wolfenstein II: The New Colossus (2. května)
  • Wargroove (2. května)
  • Black Desert (9. května)
  • Tacoma (9. května)
  • Surviving Mars (9. května)
  • For The King (10. května)
  • The Surge (16. května)
  • LEGO Batman 3: Beyond Gotham (16. května)

Další informace o přírůstcích do předplatného Xbox Game Pass najdete zde.

###

Všechny hry z programu Games with Gold jsou dostupné jenom po omezenou dobu. Další podrobnosti o Games with Gold najdete na http://www.xbox.com/live/games-with-gold

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a sledujte Xbox na InstagramuFacebooku a Twitteru.