Planzer Transport vybavilo řidiče 2 000 odolnými zařízeními společnosti Panasonic

Švýcarská logistická společnost Planzer začala používat handheldová zařízení TOUGHBOOK společnosti Panasonic kvůli jejich výdrži, rychlosti a možnosti ergonomického skenování.

PRAHA, ČESKÁ REPUBLIKA, 30. dubna 2019 – Společnost Planzer vybavila řidiče svých transportních vozidel celkem dvěma tisíci handheldovými zařízeními Panasonic TOUGHBOOK, které jim budou pomáhat hlavně při přepravě farmaceutického zboží a ostatních zásilek. Planzer Transport AG, společnost převážející zboží po celém světě, si vybrala handheldová zařízení společnosti Panasonic hlavně kvůli jejich výdrži a rychlosti.

„V minulosti jsme používali jednoduché spotřebitelské smartphony,” říká Miguel Schiltknecht, Technical Project Manager ve společnosti Planzer.  „Většina z nich se v krátké době poškodila a vyžadovala náhradu. Mobilní zařízení jsou v naší práci klíčová. Jedná se o sledování stavu a lokality zboží tak, aby řidiči měli správné instrukce. Nebo při předávání zboží, kde je potřeba digitální podpis převzetí objednávky.”

Společnost Planzer si otestovala a následně vybrala robustní handheldová zařízení Panasonic, která jsou charakteristická svým odolným zpracováním, ale zároveň neváží více než 280g. Tato zařízení jsou certifikována dle vojenských standardů Military Standard 810G a dokáží ustát pád až ze dvou metrů. Zařízení jsou navíc vybavena ochranou proti vniku vody a prachu dle IP68 standardů a dokáží plně fungovat i v teplotě -20°C.

Lanso Vezhaparambil navíc dodal: „Značně jsme snížili cenu oprav a počet případů, kdy bylo potřeba zařízení vyměnit. Kromě toho se také snížily naše celkové náklady na provoz. Handheld Panasonic TOUGHBOOK má navíc také technologii ergonomického skenování čárových kódů, což nám pomohlo zvýšit rychlost skenování zásilek. Tento produkt určitě doporučujeme komukoliv, kdo hledá rychlé a efektivní nástroje.“

Kompletní případová studie společnosti Planzer je v angličtině dostupná zde: https://business.panasonic.co.uk/computer-product/case-study/case-study-en-72

Video: https://www.youtube.com/watch?v=kho4koN3Q3Y

Fotografie: https://flic.kr/s/aHsmCSrqQt

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch.

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení.

Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků

  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné.
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, technologií pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost slavila 100 let od svého založení, nyní provozuje 591 dceřiných společností a 88 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 61,4 miliardy EUR za rok končící 31. března 2018. Se snahou vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, chce společnost vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: http://www.panasonic.com/global