HONOR představí celou vlajkovou flotilu – produktovou řadu HONOR 20

Praha, 16. května 2019 – Značka chytrých telefonů HONOR představí první dynamický holografický design na světě v rámci uvedení nové produktové řady HONOR 20. Tato vlajková flotila přináší další milník do vývoje telefonů HONOR. Nová produktová řada HONOR 20 sestává z modelů HONOR 20, HONOR 20 PRO a HONOR 20 Lite.

Produktová řada HONOR 20 bude mít svojí premiéru 21. května 2019 v Londýně. Středem pozornosti bude nejnovější člen renomované řady N, který se pyšní špičkovým designem i fotografickými schopnostmi. „Zachyťte zázrak,“ říká HONOR, protože se uživatelům dostane do rukou fotoaparát splňující přímo profesionální parametry. Za pohled navíc stojí i samotný vzhled telefonu, který je tvořen efekty dynamického holografu.

Zázrak přelomového holografického designu

HONOR kombinuje funkčnost s čistou estetikou. Produktová řada HONOR 20 zcela nově přistupuje k uživatelskému zážitku tím, že přináší vůbec první chytré telefony v historii značky HONOR, které jsou vybaveny skleněnou zadní stranou osobitého charakteru.

Zadní skleněná strana se vyrábí ve dvoufázovém procesu s využitím vlastní technologie značky HONOR, Triple 3D Mesh, první svého druhu na světě. První vrstvu tvoří sklo a druhá je složena z celé palety barev typických pro řadu HONOR 20, jež budou odhaleny při světové premiéře 21. května. Výsledkem je optický efekt, který působí jako trojrozměrný a díky němuž se telefony z řady HONOR 20 na první pohled liší od svých předchůdců.

Zázrak designu a funkcí zaměřených na uživatele  

Modely řady HONOR 20 jsou osazené bezrámečkovým displejem o úhlopříčce 6,26″ s 91,6% poměrem velikosti displeje k tělu telefonu. Na rozdíl od svých předchůdců mají modely této řady hladké okraje, což jim dodává elegantní vzhled. Součástí této změny je i pečlivě promyšlené umístění čtečky otisků prstů na pravé boční stěně hliníkového rámu, které vychází z přirozené polohy prstů, když člověk bere telefon do ruky.

Asymetrické rozmístění čoček fotoaparátu ve tvaru písmene L vylepšuje technologické schopnosti řady HONOR 20, protože umožňuje použití větší baterie při zachování celkové estetiky skleněného zadního panelu s holografickým designem.

Řada HONOR 20 zachytí zázraky při své celosvětové premiéře v úterý 21. května 2019 v Londýně, kde odhalí i mnoho dalších schopností svých fotoaparátů a představí barevná provedení.

O značce mobilních telefonů HONOR

HONOR je odvážná značka. Značka pro zákazníky, kteří se nebojí dělat věci jinak – proti zažitým konvencím. HONOR přišel na trh s úplně novým obchodním modelem navrženým pro moderního zákazníka. Zařízení HONOR spoluvytváří uživatelé v rámci modelu Consumer to Business. Značka vychází svým zákazníkům vstříc nejen designem konkrétních zařízení, ale také přímým distribučním modelem. Zákazník, který si zakoupí zařízení značky HONOR, nezíská jen mobilní telefon. Získá dlouhotrvající svazek se značkou odhodlanou přispět ke splnění všech jeho potřeb ve světě moderních komunikací. Více informací naleznete na www.hihonor.com nebo na našem Facebooku http://www.facebook.com/honorcz.