D3Soft implementuje CRM LEONARDO do agrární společnosti AGRO CS, která v posledních letech zaznamenává prudký nárůst poptávky po ekologických bio produktech

AGRO CS je česká rychle rostoucí B2B/B2C společnost se zemědělskými substráty a hnojivy s mezinárodním přesahem ve státech střední a východní Evropy. V současné době společnost zaměstnává přes 700 zaměstnanců ve 4 divizích, ve kterých používají informace a data z interního EPR systému, které dále zpracovávají v rámci jednotlivých divizí a potřeb managementu společnosti. 

Pro zjednodušení a optimalizaci řízení všech obchodních aktivit spojených s expanzí, meziročním růstem a posilováním v oblasti lidských zdrojů, se vedení společnosti AGRO CS rozhodlo pro implementaci našeho CRM systému Leonardo. 

Cílem implementace CRM systému Leonardo je sjednocení všech obchodních aktivit do jednotného informačního systému, snadné zpřístupnění obchodních dat obchodníkům a technikům v terénu, zjednodušení a zrychlení obchodní rutiny, jako jsou například analýzy, predikce tržeb, rychlý reporting a komunikace mezi jednotlivými divizemi a managementem. V neposlední řadě očekáváme od implementace CRM systému zlepšení a prohloubení obchodních vztahů se zákazníky. 

CRM systém Leonardo integrujeme na interní ERP systém, s přímým napojením na e-commerce megazahrada.cz. 

Nadále se těšíme rostoucí oblibě našich CRM systémů v B2B a B2C segmentu, kdy se po implementacích v elektroinstalačních společnostech přesouváme do agrární akciové společnosti, jež v posledních letech zaznamenává prudký růst a zvýšenou poptávku po ekologických bio substrátech a produktech. 

www.crmleonardo.cz