Computex 2019: Zalman představil patentovaná originální řešení chlazení a další nové produkty

28. 5. 2019 – (Zalman Tech Co., Ltd.) – Na právě probíhajícím veletrhu Computex 2019 představil Zalman více než padesát nových produktů včetně několika zajímavých patentovaných řešení chlazení. Zalman dokázal zvýšit plochu radiátoru CPU chlazení ve stávajícím rozměru originálním řešením o 15 %.

Společnost Zalman potvrdila svoji dlouholetou pověst předního a inovativního výrobce CPU chlazení a počítačových skříní. Mezi novinkami tohoto výrobce zaujaly návštěvníky veletrhu Computex 2019 především nové typy CPU chlazení s několika patenty a originálním řešením, designové a netradiční počítačové skříně, ventilátory chlazení s RGB podsvícením a celá řada nových zdrojů. Mezi novinky patří:

Patentované řešení radiátoru

CPU chlazení Zalman CNPS20X je postaveno jako první na světě na patentovaném čtyřrozměrném řešení s využitím vlnitého radiátoru. Originální řešení zvyšuje chladicí plochu o 15 % pomocí 3D stereoskopického radiátoru a poskytuje výkon chlazení s hodnotami útočícími na světové prvenství.

Vodní chlazení s duálními lopatkami

Zalman Reserator 5 je produktová řada vodního chlazení s patentovaným systémem, který u ventilátorů využívá jako první na světě duální (zdvojené) lopatky. Chladič je vybaven ovládáním tlaku kapaliny v potrubí s průměrem 11 milimetrů. Nová produktová řada chladičů má i efektní LED podsvícení.

Agresivní design

Počítačová skříň formátu ATX-Mid Tower s označením Z-Machine 500 je dílem vrcholného herního designu s agresivním vzhledem a s bohatým a efektním RGB podsvícením předinstalovaných ventilátorů. Pozice pro základní desku je v horní části skříně.

Trojúhelníková skříň

Atypická počítačová skříň X 101 zaujme nejen svým trojúhelníkovým tvarem, ale také nasazením rozhraní USB C a efektním RGB podsvícením, které zdůrazňuje kontury a netradiční siluetu skříně. Skříň je formátu ATX.

Sériová výroba nových produktů Zalman začne ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

Video:

https://youtu.be/Jrje1ztG4iI

https://youtu.be/WQ4xAHxlboE

—————————————————————

Společnost Zalman Tech Co., Ltd. Byla založena v roce 1999 a zavedla do světa počítačů koncept tiché výpočetní techniky “Noiseless Computing”. Bezhlučné chlazení počítačů bylo stále více vyžadováno a přispělo k rychlému růstu značky ZALMAN, která poskytovala trhu ultratichá chlazení stolních počítačů. Zalman si následně upevnil své postavení na trhu investicemi do výzkumu a vývoje, vysokou kvalitou výroby, globálním marketingem a kvalitní zákaznickou podporou.