myPhone Hammer Active 2: před ničím se nezastaví

V Pardubicích 31. 5. 2019 – Značka mobilních telefonů myPhone na trh oficiálně uvádí nový smartphone myPhone Hammer Active 2. Odolný telefon s 5″ displejem, který chrání vrstva Gorilla Glass 3. Telefon odolá pádům a je současně dokonale vodotěsný a prachotěsný dle IP68. Je tak stvořen pro dobrodružné výlety i každodenní používání.

Odolný a připraveny na vše

Nový myPhone Hammer Active 2 má pevnou a odolnou konstrukci, která umožní jeho využití v podmínkách, kde jiné telefony přestávají fungovat. Je stvořený pro tvrdou práci, pro sportovní aktivity i trávení volného času. Gumové prvky a jejich specifické tvarování usnadňují držení telefonu při každém okamžiku jeho používání, to vše při příznivě nízké hmotnosti 112 g.

Certifikovaná norma krytí IP68 potvrzuje 100% voděodolnost a ochranu proti vniknutí prachu, písku a jiných nečistot dovnitř konstrukce. Gumové nárazníky a zesílený zadní kryt navíc poskytují ochranu proti mechanickým nárazům dle normy IK04. Uživatelé tak mohou používat Hammer Active 2 i poté, co jim omylem upadne na zem. Dalším ochranným prvkem je speciální sklo Corning Gorilla Glass 3 na 5palcovém IPS displeji. Hammer Active 2 tak vyhlašuje konec škrábancům a jinému poškození při používání.

Zásobí energií i další zařízení

Odolný myPhone Hammer Active 2 obsahuje výkonný čtyřjádrový procesor MediaTek a 2 GB operační paměť RAM, to vše pro plynulý chod systému Android 8.1. Systém umožňuje instalaci oblíbených aplikací z obchodu Google Play, pro datové surfování je připravena podpora Wi-Fi a 3G sítí.

Díky dual SIM technologii mohou majitelé používat současně soukromé a pracovní číslo v jednom přístroji. K zachycení životních okamžiků pak spolehlivě poslouží 8Mpx fotoaparát s LED bleskem na zadní straně, záběry selfie ke sdílení na sociálních sítích obstará přední 2Mpx kamera.

Působivým prvkem výbavy je akumulátor s obří kapacitou 5 000 mAh, který zajišťuje několikadenní výdrž při používání. Speciální funkce powerbanky navíc umožňuje nabíjet z Hammer Active 2 jiné telefony nebo zařízení, stačí připojit prostřednictvím microUSB kabelu.

Technické specifikace:

Displej (úhlopříčka): IPS (5“)
Rozlišení displeje: 1280 x 720 px, 294 dpi
Procesor: Quad Core 1.3 GHz
Paměť: 16 GB vnitřní/2 GB RAM
Podpora paměť. karet: microSD až do 128 GB
Mobilní sítě: 3G 900/2100 MHz
2G 850/900/1800/1900 MHz
Chipset: MTK6580
Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Rozhraní: micro USB
Bluetooth: 4.0
GPS: ano + aGPS
Dual SIM: ano – obě nanoSIM (4ff) 
nebo 1x nanoSIM + pam. Karta
Senzory: proximity, gyroskop, magnetický
Kamera: 8 Mpix (zadní)
2 Mpx (přední)
Baterie: 5000 mAh
Stupeň krytí: IP68
Operační systém: Android 8.1 Oreo
Rozměry: 152.5 x 75.8 x 14.8 mm
Hmotnost: 112 g

Ceny a záruky

Smartphone Hammer Active 2 je k dostání za doporučených 3 490 Kč ve dvou provedeních – klasické černé a atraktivní černooranžové.

Na produkt se vztahuje záruka 24 měsíců.

O myPhone

Se značkou myPhone se uživatelé mobilních telefonů setkávají od roku 2007. Zpočátku se výrobce zaměřil na působení na mobilních trzích v ČR, SR a Polsku, v současnosti se jeho výrobky prodávají v 17 zemích Evropy, je certifikovaným partnerem Google MADA partner a držitelem ocenění Google European Award.

Značka myPhone nabízí bohatou nabídku přístrojů, mezi nimiž zákazníci najdou seniorské, tlačítkové, odolné a chytré telefony. Mezi hlavní znaky produktů myPhone patří kvalitní design, moderní technologie a pokročilé funkce. U myPhone se klade důraz na kvalitně lokalizované prostředí operačního systému Android, podrobné návody k použití v místním jazyce a dostupná servisní podpora.

Výhradním distributorem telefonů myPhone pro ČR a SR je společnost C.P.A. CZECH s.r.o. – www.cpa.cz, která je současně autorizovaným servisem myPhone.

Další informace o telefonu naleznete na www.myphone.cz