Cartoon Network chystá film i spin-off seriálu Mezi námi medvědy

Praha, 4. června 2019 – Společnost Cartoon Network připravuje nový film a spin-off seriálu Mezi námi medvědy, ve kterých budou rozvedeny příběhy tří oblíbených medvědích bratrů. Daniel Chong, dvojnásobný držitel ceny Annie, se v obou projektech ujal funkce výkonného producenta.

Seriál Mezi námi medvědy se stal globálním hitem a byl nominován na cenu Emmy. Seriál navazující na příběhy oblíbených medvídků je vyvíjen ve filmových studiích společnosti Cartoon Network. Seriál sleduje tři medvědí sourozence, kteří jsou zároveň nejlepšími kamarády. Grizz, Panda a Leďák se na sebe vždy spoléhají a u toho se snaží zapadnout a udělat z běžných situací momenty k popukání. Dosud nepojmenovaná navazující série odhalí nové zábavné příběhy s nejoblíbenějšími postavami celého seriálu.

Film Mezi námi medvědy divákům ukáže, jak si ti nejlepší bráchové Grizz, Panda a Leďák navzájem vždy pomáhají. Když jejich láska k pojízdným stánkům s občerstvením a internetové slávě přeroste v nečekaný chaos, musejí tři bráchové podniknout divoké, nesmírně legrační, ale hlavně nebezpečné dobrodružství, aby společně unikli nepříteli, který chce brášky od sebe oddělit. Premiéra filmu je naplánovaná na rok 2020.

Seriál Mezi námi medvědy měl premiéru v roce 2015 a od té doby získal velký počet různých ocenění včetně filmové ceny Britské akademie (BAFTA), cenu poroty za nejlepší televizní seriál na Festivalu animovaných filmů v Annecy a několik cen Annie.

O Cartoon Network

Cartoon Network, spadající pod společnost Turner, se zaměřuje prostřednictvím svých zábavných
a dobrodružných seriálů především na chlapce, ale zároveň oslovuje i dívky. Program a jednotlivé seriály prezentují témata zábavy a humoru, přátelství, představivosti či akce a dobrodružství. Cartoon Network cílí na hochy a dívky ve věku 6 až 12 let, u nichž se snaží podpořit jejich vlastní osobnost prostřednictvím bohatého zábavního a globálně úspěšného televizního obsahu. Programová skladba zahrnuje oblíbené komediální animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Čas na dobrodružství, Normálka, Clarence, Steven Universe a Uncle Grandpa či akčně dobrodružné seriály jako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Cartoon Network nabízí, od svého uvedení coby celoevropského televizního kanálu v roce 1993, lokalizovaný obsah napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou, kde je dostupný v 19 jazycích a ve více než 142 milionech domácností v 70 zemích. Cartoon Network příznivcům přináší obsah také prostřednictvím cenami ověnčené internetové stránky přístupné i z mobilních zařízení, řady her, videí, licencovaných hraček a dalšího zboží. Cartoon Network je značkou vlastněnou společností Turner, spadající pod WarnerMedia.

Více informací: www.cartoonnetwork.cz nebo https://www.facebook.com/CartoonNetworkCesko/.