Cartoon Network během června ve volném vysílání

Praha, 5. června 2019 – Dětský televizní kanál Cartoon Network bude možné v průběhu celého června sledovat na několika kanálech ve volném vysílání.

Oblíbené dětské seriály z dílny dětského kanálu Cartoon Network nabídnou zdarma tito poskytovatelé:

  • DSI DATA
  • Regio Tv
  • PODA a.s.
  • Centronet
  • T-Mobile CZ
  • O2 CZ
  • Sledovanitv.cz

Již od září 2017 mohou diváci sledovat oblíbené seriály Ben 10, Raketové holky a další tvorbu z dílny Cartoon Network i v češtině. Cartoon Network tímto krokem rozšířil svou evropskou síť o Česko a Slovensko u příležitosti svého 25. výročí.  

24hodinové vysílání originálního animovaného obsahu zahájil kanál Cartoon Network už 1. října 1992 a naprosto tak změnil dosavadní nabídku animované zábavy. Během let si Cartoon Network vybudoval cestu k srdcím dětí i dospělých i díky inovativním přelomovým seriálům jako Čas na dobrodružství, Steven Universe, Gumballův úžasný svět či OK K.O.! Let´s Be Heroes. Po
25 letech se tak fanoušci kreslených seriálů v České republice a na Slovensku dočkali nejen oblíbených kreslených postav klasických seriálů Cartoon Network, ale i možnosti seznámit se s novými programy tohoto kanálu v českém jazyce.

O Cartoon Network

Cartoon Network, spadající pod společnost Turner, se zaměřuje prostřednictvím svých zábavných
a dobrodružných seriálů především na chlapce, ale zároveň oslovuje i dívky. Program a jednotlivé seriály prezentují témata zábavy a humoru, přátelství, představivosti či akce a dobrodružství. Cartoon Network cílí na hochy a dívky ve věku 6 až 12 let, u nichž se snaží podpořit jejich vlastní osobnost prostřednictvím bohatého zábavního a globálně úspěšného televizního obsahu. Programová skladba zahrnuje oblíbené komediální animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Čas na dobrodružství, Normálka, Clarence, Steven Universe
a Uncle Grandpa či akčně dobrodružné seriály jako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Cartoon Network nabízí, od svého uvedení coby celoevropského televizního kanálu v roce 1993, lokalizovaný obsah napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou, kde je dostupný v 19 jazycích a ve více než 142 milionech domácností v 70 zemích. Cartoon Network příznivcům přináší obsah také prostřednictvím cenami ověnčené internetové stránky přístupné i z mobilních zařízení, řady her, videí, licencovaných hraček a dalšího zboží. Cartoon Network je značkou vlastněnou společností Turner, spadající pod Time Warner.

Více informací: www.cartoonnetwork.cz nebo https://www.facebook.com/CartoonNetworkCesko/.