Počet zákazníků T-Mobile televize roste. Operátor brzy odmění 111 111. zákazníka své televizní služby

Praha, 13. června 2019 T-Mobile na konci června očekává 111 111. aktivaci služby T-Mobile televize. Při této příležitosti odmění nejenom šťastného zákazníka s číslem 111 111, ale i dalších 11 výherců tipovací soutěže na facebookovém profilu T-Mobile CZ. Pro nově aktivované televizní služby na e-shopu připravil také výraznou slevu na první tři měsíce po aktivaci služby. Operátor se tak stal co do počtu předplatitelů čtvrtým nejsilnějším hráčem na trhu provozovatelů televizních služeb v Česku.

Digitální televize (IPTV) přibyla do nabídky T-Mobile v dubnu 2016 a o necelé dva roky později spustil operátor satelitní TV. Na konci roku 2018 využívalo televizi od T-Mobile na internetové či satelitní platformě již více než 85 000 zákazníků, což je o 49 000 více než v roce předchozím. Hranici 100 000 zákazníků překročila T-Mobile televize v letošním roce a operátor se nyní rozhodl odměnit 111 111. zákazníka, který si tuto službu aktivuje. Podle odhadů dojde k pokoření této hranice na konci tohoto měsíce. T-Mobile je tak čtvrtým nejsilnějším hráčem na českém trhu provozovatelů televizních služeb.

Jsme rádi, že se nám daří oslovovat čím dál více zákazníků,“ říká Juraj Bóna, ředitel T-Mobile pro Českou republiku, a dodává: „Zákazníci oceňují naši programovou nabídkou, ať už v podobě prémiového fotbalu evropských lig na kanálech Digi Sport 1 a 2 nebo BBC Earth HD s českou lokalizací, a také užitečné funkce, jako je například možnost zpětného zhlédnutí až 7 dní, díky kterým se televize maximálně přizpůsobí jejich potřebám.“

Díky tomu, že T-Mobile poskytuje své televizní služby skrze internetové nebo satelitní vysílání, nemusí jeho zákazníci řešit vypínání DVB-T signálu a přechod na DVB-T2, které je teď aktuální pro diváky pozemního digitálního televizního vysílání. Na rozdíl od nich nejsou nyní nuceni vyměnit svůj set-top box nebo televizor.

Tipovací soutěž nejen o chytrou televizi Sony

Od T-Mobile získá 111 111. předplatitel televizní služby televizi Sony Bravia KDL-50WF665, aktivní TV službu na 24 měsíců zdarma a dárkový balíček. Kromě toho při té příležitosti na facebookové stránce T-Mobile CZ připravil operátor tipovací soutěž, kdy přesně dojde k aktivaci 111 111. účtu T-Mobile televize. Soutěžícího, který bude se svým tipem nejblíže správné odpovědi, T-Mobile odmění také televizí Sony Bravia KDL-50WF665 a dárkovým balíčkem. Mezi dalších deset soutěžících, kteří budou svými tipy nejblíže správné odpovědi, bude rozděleno dalších 10 dárkových košů a také ceny, které do soutěže věnovala společnost HBO, jenž je s T-Mobile televizí už od začátku a do oslav se rozhodla také zapojit. Výherci se mohou těšit na sluchátka Sony MDR-ZX110AP nebo přenosné reproduktory Sony SRS-XB01.

Zákazníci mohou od dnešního dne přesně měsíc do 13. července využít 50% slevu na tři měsíce k aktivaci služby T-Mobile televize. Službu je potřeba aktivovat přes e-shop a uvést heslo, které zákazníci naleznou na bannerech na webu operátora.

Zákazníci T-Mobile TV v číslech

V současné době mohou zákazníci sledovat až 151 programů přes internet a až 109 přes satelit. Běžný divák T-Mobile televizi zapne průměrně 10krát za týden a jejím sledováním stráví více než 470 minut týdně. Zákazníci T-Mobile televize pořady sledují sice stále nejčastěji prostřednictvím televizoru (83 %), ale do popředí se dostávají i notebooky (13 %). Zbylá 4 % tvoří uživatelé s chytrým telefonem. Nejpoužívanější a nejoceňovanější funkcí televize od T-Mobile je i nadále zpětné zhlédnutí, zákazníci měsíčně zpětně zhlédnou přes tři miliony pořadů. Své oblíbené pořady mohou jednoduše přerušit, přetočit a pustit i zpětně až 7 dní dozadu.

Více informací o nabídce T-Mobile TV najdete na adrese https://www.t-mobile.cz/t-mobile-televize.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, v roce 2016 oslavila 20 let na českém trhu. S více než šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz, www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů).