Novou obchodní ředitelkou společnosti Diametral se stala Marcela Jarolímová

Praha, 17. června 2019 – Česká společnost Diametral, výrobce laboratorních elektrotechnických pracovišť, má novou obchodní ředitelku. Začátkem června se jí stala Marcela Jarolímová. Ve funkci střídá dosavadního ředitele Víta Majtáse.

2019-06-17 15_06_56-Window.png

Marcela Jarolímová se stala novou obchodní ředitelkou společnosti Diametral. V týmu firmy působí už 16 let, doposud na pozici obchodní zástupkyně a vedoucí odbytu.  Pro Diametral bude Jarolímová zaštiťovat zakázky zejména z oblasti technického odborného školství a průmyslu v České republice. Jarolímová střídá na pozici obchodního ředitele Víta Majtáse, který je v Diametralu od roku 2011. Ten se bude nadále zabývat agendou zahraničního obchodu.    

Marcela Jarolímová k nové pozici podotýká: “V Diametralu pracuji už dlouhé roky, takže se pro mě s novou funkcí zase tolik zásadních věcí nemění. Přibylo pouze zodpovědnosti. Pro mě je nová pozice hlavně potvrzením, že moje práce posledních let, měla rozhodně velký význam. Chtěla bych navázat úspěšně tam, kde mě předcházel pan Majtás, kterého si osobně velice vážím.”

“Diametral beru v podstatě jako svou rodinnou záležitost. Jsem tu ostatně už devět let. Můžu říct, že paní Jarolímové předávám agendu obchodního ředitele s klidným srdcem a vědomím, že se této práce zhostí s přehledem. Já se nadále budu snažit pomoci Diametralu v expanzi do zahraničí. Zároveň budu mít na starosti mentoring nových kolegů v obchodním oddělení, především v oblasti technických znalostí našich výrobků” dodává ke svému dalšímu působení v Diametralu Vít Majtás.

O společnosti Diametral:

Společnost Diametral byla založena v roce 1991 jako ryze český podnik a již od samotného počátku byla veškerá aktivita zaměřena na elektrotechnickou výrobu. Název společnosti Diametral vznikl složením slov diagnostika a měření.

Základ činnosti představuje design a výroba produktů, založených na vlastním vývoji a konstrukci. Jedná se o elektrotechnický a technologický nábytek, laboratorní, měřicí a napájecí techniku a další technologické produkty z oblastí dopravy, průmyslu a školství.  Komplexní pracoviště od společnosti Diametral využívají technologické firmy po celém světě. Mezi zákazníky paří například ČEZ, Bosch,, Panasonic, Siemens, Škoda, nebo Denso. Výuková pracoviště jsou instalována na školách jako Západočeská univerzita v Plzni, nebo Vysoké učení technické v Brně. Mezi důležité zákazníky patří také střední odborné školství se zaměřením na elektrotechniku. Díky tomu přináší společnost Diametral zákazníkům kvalitní a spolehlivé produkty, vyráběné v České republice. Cílem společnosti Diametral je být významným výrobcem kvalitních zařízení, podpořených kvalitním servisem.