Genesis Oxid 550: Pět ventilátorů, hliníkové tělo, atraktivní design a 44,1 CFM

Dokonale ochladí i herní notebook během bitevní vřavy

18. 06. 2019 – Genesis Oxid 550 je extrémně výkonná a odolná chladicí podložka s hliníkovým tělem, určená pro notebooky s maximální úhlopříčkou 17,3″. Podložka účinně zvyšuje efektivitu chladicího systému notebooku a její promyšlená konstrukce nabízí řadu užitečných funkcí zvyšujících komfort používání.

Efektivní chlazení notebooku
Promyšlená konstrukce podložky Oxid 550 zajistí efektivní chlazení i tomu nejvýkonnějším hernímu notebooku. Základem úspěchu je mohutné hliníkové tělo s rozměry 400 × 280 mm, tloušťkou 2,2 mm a mřížkou s velkými otvory pro optimální cirkulaci vzduchu.

Unikátní chladicí systém
Chladicí systém podložky Oxid 550 je unikátní tím, že jeden velký ventilátor vhání studený vzduch do střední části notebooku a čtyři menší ventilátory umístěné na krajích odsávají teplý vzduch ven, což zajišťuje vynikající cirkulaci a vysokou efektivnost. Pět výkonných a tichých ventilátorů poskytuje průtok vzduchu 44,1 CFM při úrovni hluku 19 dB.

Nastavení úhlu sklonu v pěti úrovních
Podložka umožňuje nastavení úhlu sklonu v pěti úrovních. Notebook je tak možné nastavit v té nejpohodlnější poloze a zvýšit tím nejen komfort používání, ale i efektivnost cirkulace vzduchu. Podložka obsahuje gumové nožičky, které zabraňují přesouvání po stole.

Praktický držák pro telefon
Chladicí podložka Oxid 550 je dodatečně vybavena praktickým, odnímatelným držákem pro telefon, který můžete připevnit na pravou, nebo levou stranu podložky a rozšířit tím její funkčnost.Moderní design
Podložka Oxid 550 je nejen efektivní, ale také dobře vypadá. Moderní design ve spojení s červeným LED podsvícení ještě více zvýrazní váš herní styl a zkrášlí vaše herní doupě.

Cena a dostupnost:

Chladicí podložka pod notebooky Genesis Oxid 550 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 734 Kč

Vlastnosti:
• kompatibilní s notebooky o max. úhlopříčce 17,3″
• pět efektivních a tichých ventilátorů s červeným LED podsvícením
• unikátní chladicí systém zajišťuje vynikající cirkulaci a vysokou efektivnost
• pět úrovní nastavení úhlu sklonu
• praktický, odnímatelný držák pro telefon
• unikátní herní design
• mohutné hliníkové tělo
• tichý provoz

Specifikace:
Počet ventilátorů: 5
Průměr ventilátorů: 1 × 140 mm, 4 × 60 mm
Maximální rychlost otáček: 2 800 RPM +/- 10 %
Maximální průtok vzduchu: 44,1 CFM
Maximální úroveň hluku: 19 dB
Rozhraní: USB 2.0
Rozbočovač USB: Ne
Vstupní napětí: 5V DC
Délka kabelu: 1 m
Rozměry: 400 × 280 × 55 mm
Nastavení sklonu: Ano, v pěti úrovních
Materiál: Hliník, ABS
Hmotnost: 1050 g

Více na:

http://genesis-zone.com/en/product/oxid-550-laptop-cooling-pad/

—————————————————————

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.