Chystáte se na 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech? Nevynechte Vodafone pláž

24. června 2019 – Vodafone jako jeden z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF) nabízí pro všechny návštěvníky festivalu svoji oázu klidu uprostřed rušné pěší zóny a navíc aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2019 s kompletním programem a možností rezervace lístků.

Tradiční Vodafone pláž, která se kvůli rekonstrukci stěhuje od Vřídla do Dvořákových sadů, je vyhledávaným místem odpočinku mezi filmovými projekcemi. Návštěvníkům kromě pohody nabídne různé technologické vychytávky, wi-fi zdarma a soutěže o ceny, jako je například legendární červený Vodafone slamák, který každoročně zdobí hlavy návštěvníků festivalových uliček. Můžete tu dobít své telefony, načerpat síly pro váš filmový maraton nebo ochutnat italskou zmrzlinu Angelato, a to každý den po dobu festivalu od 10 do 21 hodin. Dovézt vás sem může červený Velotrix, který potkáte na trase mezi hotely Pupp a Thermal.

S aplikací bez komplikací

Festivalové nadšence určitě potěší mobilní aplikace Vodafone KVIFF Guide 2019 (pro operační systémy iOS/Android), díky které si vyhledají program kinosálů, podrobnosti o filmech a umožní jim přímou rezervaci vstupenek z telefonu. Uživatelé aplikace tak budou mít po ruce aktuální novinky z místa dění a mapku festivalu.

Loni Vodafone jako první operátor v České republice předvedl na festivalu živě mobilní síť 5G a i letos vás čeká ukázka nejmodernějších mobilních technologií.

Další informace se budou postupně objevovat na instagramovém a facebookovém účtu Vodafonu CZ.

O Vodafone Czech Republic

Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než 3,9 milionu zákazníků. Od roku 2007 přináší komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje přes 1,5 milionu firemních SIM karet. Vodafone už několikrát dostal ocenění Best in Test za kvalitu hlasových služeb a datových přenosů na základě testů provedených společností P3 communications. Aktuálně pokrývá jeho mobilní síť LTE 99 % českých domácností. Zároveň Vodafone nabízí pevné připojení k internetu. Kromě toho na podzim 2017 pokryl Českou republiku speciální sítí úzkopásmového internetu věcí NB-IoT a v prosinci téhož roku spustil komerční provoz. Vodafone se řídí dlouhodobou strategií udržitelného podnikání, hlásí se ke globálním Cílům udržitelného rozvoje (SDGs) a podporuje digitalizaci a diverzitu ve společnosti. Klade důraz na ochranu životního prostředí a využívá jen energii z obnovitelných zdrojů. Vodafone podporuje inovativní startupy a podnikatele v regionech. Zaměstnanci společnosti věnují ročně dobrovolnickým aktivitám více než 7500 hodin prostřednictvím Nadace Vodafone. Ta se za 13 let od svého založení dostala mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin. Více informaci na vodafone.cz.