Advokátní kancelář Taylor Wessing jmenovala dvě nové partnerky

02. 07. 2019 – Advokátní kancelář Taylor Wessing Česká republika jmenovala Janku Brezániovou a Ivanu Meňhartovou do pozice partnerek. Taylor Wessing Česká republika tak významně posílí synergie svého týmu. Po téměř ročním působení na pozici senior associate a vynikajících výsledcích v průběhu roku se  Brezániová bude i nadále orientovat především na poskytování právního poradenství v oblastech M&A, korporátního a pracovního práva, včetně ochrany osobních údajů, ve kterých má poměrně významné zkušenosti. Meňhartová se po dvou letech na pozici senior associate bude i nadále věnovat klientům v oblasti Banking & Finance, kterým radí při lokálních i mezinárodních transakcích. Kromě toho bude poskytovat právní poradenství i klientům v oblasti Real Estate, kde má také značné zkušenosti.

Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika k tomu uvádí: „Jsem rád, že mohu mezi partnery naší kanceláře přivítat další zkušené advokátky. Kolegyně Brezániová  i Meňhartová se plně osvědčily a svou odborností a proklientským přistupěm dokázaly, že si své místo plně zaslouží. Navíc se kolegyně svou specializací výborně doplňují a budou proto i nadále významnou posilou nejenom pro náš transakční tým, ale i pro celou kancelář.“

Brezániová má zkušenosti z velkých mezinárodních advokátních kanceláří, kde se zaměřovala především na poskytování poradenství velkým korporacím z různých průmyslových odvětví. V rámci své praxe získala zkušenosti také v pobočkách mezinárodních kanceláří ve Stockholmu a v Londýně. 

Meňhartová staví na zkušenostech z mezinárodních advokátních kanceláří, kde se zaměřovala na poskytování poradenství finančním institucím a podnikům jak v rámci transakcí, tak v rámci podpory záležitostí každodenního provozu. V rámci své praxe získala cenné zkušenosti také na pozici podnikové právničky a při své stáži v české pobočce zahraniční banky.

O Taylor Wessing:

Taylor Wessing je mezinárodní advokátní kancelář poskytující svým klientům celosvětově kompletní servis ve všech odvětvích jejich podnikání. Více než 1 200 právníků přistupuje k poradenství cílevědomě a o obchodních záležitostech klientů přemýšlí inovativně, čímž jim pomáhá uspět zejména v rychle se rozvíjejících oblastech. Taylor Wessing podporuje své klienty všude tam, kde chtějí podnikat. Celkem 33 kanceláří v Evropě, na Středních východě a v Asii, stejně tak dvě kanceláře v USA, nejsou jen symbolickým zastoupením;  jedná se o týmy se znalostí místního obchodního, průmyslového a kulturního prostředí, ale zároveň s mezinárodní zkušeností, která advokátní kanceláři umožňuje vždy poskytovat efektivní a integrovaná řešení.