Do společnosti DXC Technology nastupuje přední český expert na právo a IT Robert Baxa z MPSV

V červenci 2019 se připojil k týmu společnosti DXC Technology přední český odborník na IT právo a informační systémy Mgr. Bc. Robert Baxa, LL.M., který se po několikaletém působení ve veřejné správě vrací zpět do soukromého sektoru. Na nové působiště si přináší manažerské zkušenosti z působení jak ve světě IT businessu, tak veřejné správy. Zastával vysoké řídící funkce v mezinárodních IT společnostech a na Ministerstvu práce a sociálních věcí. Ve společnosti DXC se ujme funkce Senior Territory Sales Managera, přičemž jeho hlavním úkolem bude řídit a rozvíjet obchodní příležitosti zejména pro veřejnou správu.

Mgr. Bc. Robert Baxa, LL.M. (46) získal znalosti a odbornost studiem právnických vysokých škol v kombinaci s četnou certifikací v IT oblasti i projektového řízení. Po několikaleté manažerské praxi v českých i mezinárodních společnostech nastoupil v roce 2014 do veřejného sektoru. Působil jako poradce pro ITC a právo v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky a také na Ministerstvu práce a sociálních věcí, kde prošel pozicemi od poradce pro oblast ICT, přes vrchního ředitele informačních technologií, až na pozici náměstka ministra pro oblast informačních technologií. Robert Baxa má bezpečností prověrku s přístupem k utajovaným informacím.

Více se o Robertu Baxovi můžete dozvědět také z jeho profilu na sociální síti LinkedIn.

O společnosti DXC

DXC Technology (NYSE:DXC) je globální lídr v kategorii technologicky nezávislých poskytovatelů komplexních IT služeb. Pomáhá klientům benefitovat ze změny, kterou přináší digitální transformace. Společnost vznikla fůzí firem CSC a divize Enterprise Services společnosti Hewlett Packard Enterprise. DXC se stará o téměř 6 000 klientů z privátního i veřejného sektoru ve více než 70 zemích. Díky technologické nezávislosti, talentovaným zaměstnancům a rozsáhlé partnerské síti DXC Technology dodává výkonné IT řešení a služby nové generace. DXC technology je považována za jednu z nejvíce společensky odpovědných firem. Pro více informací navštivte http://www.dxc.technology.