Corteva Agriscience je hlavním sponzorem ligy Farming Simulator

Curych, Švýcarsko, 9. července 2019 – GIANTS Software vítá Corteva Agriscience (NYSE: CTVA) jako hlavního sponzora sezóny 2019/2020 ligy Farming Simulator League (FSL).
Corteva Agriscience se jako hlavní sponzor Farming Simulator League, včetně podpory všech 14 turnajů, naplno vrhá do prostředí e-sportu. Výrobky Corteva Agriscience se rovněž staly součástí nejnovější verze hry Farming Simulator 19. Hráči si nyní mohou při budování svých farem ve hře nakupovat značková semena Pioneer® (značka Corteva Agriscience™).

„Začlenění výrobků značky Corteva Agriscience je prvním případem, kdy jsou semena a herbicidy ve hře představovány skutečnými značkami,“ říká Christian Ammann, výkonný ředitel GIANTS Software. „Jak se snažíme dělat zážitek z Farming Simulator ještě realističtější, začlenění herbicidu Corteva a ikonických semen Pioneer zvýší prožitek a nadšení hráčů.“ 

„Na poli i ve hře se snažíme zažehnout nadšení pro příští generaci farmaření,“ dodává Steve Betz, globální manažer značky Corteva Agriscience. „Od hráčů, kteří milují farmaření, po budoucí farmáře, kteří milují hry chceme spojovat živou komunitu hráčů Farming Simulatoru a nabízet možnost vyzkoušet si naše výrobky ve hře.“ 

Od července 2019 do léta 2020 se po celé Evropě utkají týmy hráčů v lize Farming Simulator League o titul mistra Farming Simulatoru. Soutěžit proti sobě budou týmy o 3 hráčích a výhrou bude 250 000 EUR v hotovosti a ceny udělované po celou dobu turnaje.

Více informací o FSL naleznete na https://fsl.giants-software.com/.

O GIANTS Software
GIANTS Software GmbH je švýcarský vývojář a vydavatel videoher založený v roce 2004 a celosvětově známý vytvořením populární série Farming Simulator, která znovu vychází na všech oblíbených platformách včetně konzol, mobilních telefonů, tabletů a PC již od roku 2008. Tým s kancelářemi ve švýcarském Curychu, německém Erlangenu a v Brně v České republice velmi podporuje uživatele, aby vytvářeli modifikace pomocí vlastního enginu společnosti GIANTS. Během prvního roku pod vydání Farming Simulatoru 19 bylo na PC a konzoly staženo více než 100 milionů modifikací.

O Corteva Agriscience
Corteva Agriscience nabízí farmářům na celém světě nejúplnější sortiment v odvětví, který jim umožňuje maximalizaci výnosů a zisku — včetně některých nejznámějších zemědělských značek: semen Pioneer®, Granular® a Brevant™ a rovněž oceňovaných přípravků na ochranu rostlin —, a současně díky svým obrovským aktivním chemickým kapacitám a technologiím přináší na trh nové výrobky. Společnost plní svůj závazek se spolupráci se zúčastněnými subjekty v celém potravinářském odvětví, aby dostála svému slibu a obohacovala výrobce i spotřebitele a současně zajišťovala pokrok pro příští generace. Corteva Agriscience se dne 1. června 2019 stala samostatnou veřejnou společností, když dříve tvořila zemědělskou divizi DowDuPont. Více informací naleznete na www.corteva.com.

Sledujte Corteva Agriscience na FacebookuInstagramuLinkedInTwitteru a YouTube.