ADATA uvádí M.2 2280 SATA 6Gb/s SSD disk SU650

Pro rychlé a snadné zvýšení výkonu

Praha, Česká republika – 16. července 2019 – ADATA Technology, přední výrobce výkonných paměťových modulů DRAM a mobilního příslušenství, dnes oznámil uvedení M.2 2280 SATA SSD disku ADATA SU650. Díky použití 3D TLC Flash čipů nabídne SSD disk kapacity až do 480 GB s přenosovými rychlostmi až 550 MB/s pro čtení a 510 MB/s pro zápis. Výkonnost a datová integrita jsou zajištěny podporou inteligentního SLC cachingu a opravného kódu Low-density parity-check (LDPC). Vzhledem k velikosti M.2 2280 je SSD disk SU650 ideální jak pro notebooky, tak pro stolní počítače, a to bez těžkopádných kabelů a složité instalace.

Doporučené koncové ceny:
SU650 120GB – 549Kč, 240GB – 899Kč, 480GB – 1549Kč

3D NAND je skvělou volbou pro upgrade

Při návrhu SU650 byly použity paměťové čipy 3D NAND Flash, což umožňuje nabídnout efektivnější a spolehlivější disk ve vyšších kapacitách (120 GB, 240 GB a 480 GB). Ať už ho využijete jako systémový disk nebo datové úložiště, jedná se o snadný způsob, jak zrychlit chod počítače. Skvělou volbou je zejména pro uživatele, kteří teprve přecházejí z pevných disků na SSD. Navíc mají 3D NAND Flash obvody výrazně nižší spotřebu, ve srovnání s pevnými disky až o 80 %, což ocení zejména lidé pracující na noteboocích v terénu.

Rychlý a spolehlivý

Díky inteligentnímu SLC cachingu mají paměťové čipy NAND Flash skvělý výkon. Také proto dosahuje SU650 rychlostí pro čtení a zápis až 550/510 MB/s, takže nabídne svým majitelům rychlejší start systému, přenos souborů i stahování z internetu. Kromě toho umí díky opravnému kódu LDPC odhalit a také opravit větší množství chyb v datech. Ukazatel střední doba chyb mezi poruchami (mean time between failure, MTBF) dosáhl hodnoty 2 miliony hodin. Pro srovnání, disky s obvody 2D NAND Flash dosahují běžně 1,5 milionu hodin.  

SSD Toolbox a Migration Utility zdarma

Spolu se zakoupením SSD disku SU 650 získají noví majitelé také programy ADATA SSD Toolbox a ADATA Migration Utility. SSD Toolbox umožňuje monitorovat a spravovat SU650, zobrazovat stav disku, míru opotřebení a informace o životnosti. Migration Utility je obzvlášť užitečné pro všechny, kdo přecházejí z disku HDD na SSD, jelikož rychle a snadno zálohuje a přenese obsah celých disků, a to včetně operačních systémů.

Přesná dostupnost M.2 2280 SATA 6Gb/s SSD disku ADATA SU650 se může v jednotlivých regionech lišit. Pro zjištění dostupnosti a ceny ve vaší zemi prosím kontaktujte nejbližší zastoupení ADATA nebo navštivte stránku http://www.adata.com.   

O společnosti ADATA – Innovating the Future

ADATA Technology je jedním z největších výrobců DRAM modulů a USB flash disků na světě. Nabízí komplexní řešení včetně paměťových karet, SSD disků a přenosných hard disků. Portfolio ADATA zahrnuje také energetické zdroje pro mobilní zařízení a řešení pro špičkové LED osvětlení. Produkty ADATA opakovaně získávají mezinárodní uznání od organizací, jako je iF Design Awards (Německo), red dot Awards, CES Best of Innovations Awards, Good Design Awards (Japonsko), Best Choice of Computex Awards a Taiwan Excellence Gold Awards. Maskotem značky ADATA je kolibřík, který reprezentuje odhodlání společnosti inovovat a zlepšovat lidské životy. Pro více informací prosím navštivte http://www.adata.com.