O víkendu proběhl druhý ročník rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST. Navštívilo jej 12 000 lidí

Největší letní rodinný festival u nás – Blue Style Prima Fest – má za sebou druhý ročník. Navzdory vrtkavému počasí byl opravdu velkolepý. Návštěvnost za oba dva dny (pátek 12. 7. a sobota 13. 7.) překonala hranici 12 tisíc lidí. Létalo se balónem, cestovalo se do pravěku, kutilo se, soutěžilo, hrálo, tančilo… Bavili se malí a velcí, běžní návštěvníci i známé tváře televize Prima, které jste v Šiklandu mohli potkat na každém kroku!

„Návštěvníkům jsme chtěli zprostředkovat rozmanité zážitky pro celou rodinu i unikátní možnost setkat se s herci a moderátory televize Prima, což se skvěle podařilo například ve stánku seriálu Modrý kód, kde si spolu s tvářemi rubavského urgentu připomněli také zásady první pomoci pod vedením odborníků z Českého červeného kříže,“ říká na úvod Aleš Pýcha, marketingový ředitel TV Prima a pořadatelské primácké agentury Solootions. 

„Jestli existuje místo, kde jsme si v Česku letos v létě mohli užít pohodovou rodinnou dovolenou nabitou aktivitami, byl to Blue Style Prima Fest, který se tak jako vloni odehrál v unikátním areálu Šikland na Vysočině. Obklopeni krásnou přírodou mohli malí i velcí zažít nevídané stejně jako během dovolených, na kterých s naší kanceláří mohou létat do celého světa. Jsme rádi, že jsme mohli být opět u toho a nabídnout návštěvníkům mimo jiné Blue Style Relax Zónu, jíž jsme jim celý festival, doufám, ještě více zpříjemnili!“ konstatuje Lenka Pátek z CK Blue Style, která se stala nejen sponzorem celé akce, ale také darovala tři fantastické dovolené do soutěže – a ta už v tuto chvíli zná své šťastné výherce. Co všechno se tedy v Šiklandu odehrálo?

Dva dny plné zábavy!

BLUE STYLE PRIMA FEST Aréna bavila především dospělé návštěvníky. První den se tu jelo ve velkolepém revival stylu s ABBA STARS a Queenie. V sobotu jste mohli slyšet pověstný chraplák Dalibora Jandy, od miminka si na první vystoupení po porodu odskočila čerstvá maminka Ewa Farna, zastavil se tu XINDL X, rozbalili to Mandrage, Slza nebo třeba David Koller, Ilona Csáková a nestárnoucí Marie Rottrová!

Pro děti byla připravena HASBRO zóna, kde na pódiu vystoupili kluci ze Šlapeto, Čiperkové, Maxim Turbulenc, a Dáda Patrasová roztančila dokonce i medvídka HARIBO! „Děti si v HASBRO zóně mohly hrát s My Little Ponny, stavět stavebnice, kreslit, využít skákací hrady, koloběžkovou dráhu nebo tvořit v mnoha workshopech i vzdělávat se. Všechny se báječně bavily,“ shrnuje Lucie Průšová ze společnosti HASBRO. 

Známé osobnosti blízko divákům…

Zoopark, westernové městečko a strašidelný hrad Draxmoor nebo Letní čítárnu Luxor si pak užily celé rodiny, včetně rodin známých osobností. Na festival zavítali například herci Saša Rašilov, Lucie Zedníčková se svou dcerou, Bára Fišerová, Mojmír Maděrič, Eva Perkausová, Andrea Antony, Jakub Štěpán a mnozí další. Velký úspěch slavilo i večerní letní UPC MAX KINO, v němž se promítal snímek Karla Zemana Cesta do pravěku.

Pro otužilce tu byl aquapark, větší děti trávily nejvíce času ve společnosti virtuální reality v Gaming zóně a svůj prostor dostal i adrenalin pro tatínky. V Suzuki offroad zóně byl k vyzkoušení nejnovější přírůstek do modelové řady Swift Sport, rodinný crossover S-Cross a bestseller značky – Vitara. Krása pro maminky (společnost Oriflame pro ně přichystala Beauty zónu) i kutil Láďa Hruška se svými workshopy. 

A dál? Věřte nebo ne – už teď se naplno roztáčí přípravy třetího ročníku pro léto 2020!

Více na www.bluestyleprimafest.cz