Novinky v AlzaPower: bateriová stanice i stylové reproduktory

Praha, 18. 7. 2019 – Rodina produktů privátní značky AlzaPower se rok od uvedení na trh rozrostla o řadu atraktivních novinek. Tou nejočekávanější je přenosná bateriová stanice s obří kapacitou 462Wh, která zvládne napájet i dvě zařízení se standardní 230V zásuvkou. Nabídku doplňují ještě stylové reproduktory, USB a HDMI kabely či bezdrátová rychlonabíječka. Značce AlzaPower se v mateřském e-shopu velmi dobře daří, jen za H1 se prodaly desetitisíce těchto produktů, nejvíce nabíjecí a HDMI kabely. 

Pod označením AlzaPower najdou zákazníci v největším českém e-shopu už přes 170 různých artiklů z oblasti elektroniky, příslušenství a baterií. Všechny prošly vlastním vývojem a přináší tak nejen ověřenou kvalitu, ale i EKO friendly design díky papírovému balení bez lepidel, blistrů a s potiskem na bázi sójových bobů. Mezi zákazníky si privátní brand získal velkou oblibu – od uvedení vloni v červenci už Alza prodala téměř čtvrt milionu produktů. Nejlépe se přitom daří kabelům typu HDMI a Lightning MFi. Druhé místo obsadily powerbanky a nabíječky s více než 30 tisíci prodaným kusy. A sortiment e-shop neustále rozšiřuje:  

„Horkou novinkou letošního léta je multifunkční bateriová stanice AlzaPower Station PS450, která najde uplatnění v přírodě, při rybaření, kempování, na stavbě, zkrátka kdekoliv, kde je potřeba výkonný zdroj energie. Kromě vysokokapacitních baterií je osazena dvěma standardními 230V AC zásuvkami, USB konektory, autozásuvkou či DC výstupy, díky čemuž lze napájet širokou škálu elektronických zařízení najednou – od mobilů po televizi. A jako bonus obsahuje také integrovaný Bluetooth reproduktor i výkonnou LED svítilnu,“ popisuje Business development manager Alza.cz Jan Rajdl. Stanici je také možné dobíjet ze solárního panelu a díky své nízké váze (5,5 kg) a praktickému madlu se velmi snadno přenáší. Prodává se za 9 990 Kč / 389,90 €.

Pro milovníky hudby a stylového designu připravila Alza zase novou řadu Bluetooth reproduktorů AlzaPower VORTEX V2 a AlzaPower AURA A2, které jsou vyrobeny z prémiových materiálů, a kromě skvělého zvuku slibují výdrž až 10 hodin a možnost spárování jednotlivých zařízení do většího celku. Novinky doplňuje ještě bezdrátová nabíječka AlzaPower WF210 Wireless Fast Charger, HDMI a dobíjecí kabely odpovídající nejmodernějším standardům (USB i USB-C), např. extrémně odolný AlzaPower AluCore USB-C to Lightning s oficiální Apple certifikací MFi. 

Ještě v letošním roce pak se chce privátní značka zaměřit i na řidiče a přinést jim produkty AlzaPower spojené s cestováním a automobily.

Více o produktech zde: https://www.alza.sk/alzapower/v12363.htm 

Videorecenze AlzaPower Station zde: https://www.youtube.com/watch?v=ZORafXIW8ho