Přepravní platforma Bolt nabídne byznysovou kategorii Premium s luxusními vozy

Doposud existující kategorie Bolt, XL a Comfort přepravní platformy Bolt doplní luxusně koncipovaná služba Premium. Ta nabídne pouze vozy nejvyšší třídy. Za jejich volantem budou sedět jen nejlépe hodnocení řidiči.

2019-03-21 15_19_43-Bolt (Taxify) - Rychlý a cenově dostupný odvoz

V kategorii Premium budou moci vozit zákazníky pouze partnerští řidiči s hodnocením minimálně 4.8 hvězdiček z pěti možných. Dress-code pro řidiče bude košile. V rámci služby Premium budou smět jezdit pouze vozy s koženými sedačkami. Zákazníky vyzvednou například auta Mercedes-Benz E-Class, nejnovější Škoda Superb, Volkswagen Arteon, či Tesla S. Za svezení vozy z kategorie Premium zaplatí cestující zhruba dvojnásobek běžného tarifu Bolt.

“Byznysovou třídou Premium oslovujeme ty nejnáročnější cestující, kteří během přepravy vyžadují péči na nejvyšší úrovni a nejde jim jen o přesun mezi dvěma body. Zároveň prémiová kategorie nabídne řidičům, kteří splní vstupní podmínky, možnost ještě větších výdělků. S Boltem dokáží partnerští řidiči vydělat více peněz než u konkurenčních aplikací. Nyní chceme řidičům s opravdu prémiovými vozy nabídnout možnost obsluhovat exkluzivně i cestující, kteří vyžadují tu nejvyšší kvalitu,” říká regionální manažer Boltu pro střední Evropu Roman Sysel.

Bolt tak v Praze nabízí svým uživatelům hned čtyři možnosti, jak se přepravit do místa určení a sice standardní kategorii Bolt, dále XL s garancí minimálně 6 míst pro cestující určenou pro větší skupiny osob, poté také Comfort s garancí vozu vyšší střední třídy a nově luxusní kategorii Premium s vozy té nejvyšší třídy cílící především na byznysové uživatele.

O Boltu

Aplikace Bolt, dříve známá jako Taxify, je přední evropská přepravní platforma, která se snaží o to, aby doprava ve městě byla jednodušší, rychlejší a spolehlivější.

Byla založena v roce 2013 Markusem Villigem. Je jednou z nejrychleji rostoucích přepravních platforem v Evropě a Africe. Investovaly do ní firmy jako Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladatel společnosti TransferWise Taavet Hinrikus.

Bolt má více než 25 milionů uživatelů ve více než 30 zemích po celém světě.

Více informací zjistíte na http://www.bolt.eu.

Označeno tagem