Galaxy Fold je připraven na zářijové uvedení na trh

Praha, 25. července 2019 – Společnost Samsung se neustále zaměřuje na zavádění nové generace mobilních inovací: nových produktů a technologií, které posouvají celé odvětví vpřed a umožňují uživatelům dělat to, co dosud nemohli. Na počátku letošního roku oznámila, že na trh uvede Galaxy Fold – první skládací telefon společnosti Samsung, který bude znamenat začátek zcela nové kategorie mobilních přístrojů. Od té doby u Galaxy Fold provedla určitá zlepšení, aby zákazníkům zajistila co možná nejlepší zážitek.

Společnost Samsung věnovala dostatek času komplexnímu posouzení designu výrobku, realizovala nezbytná vylepšení a provedla důkladné testy k ověření provedených změn. Jedná se o následující vylepšení designu a konstrukce:

  • Horní ochranná vrstva displeje Infinity Flex byla protažena až za rámeček, takže je zřejmé, že je nedílnou součástí konstrukce displeje a není určena k sejmutí.
  • Galaxy Fold obsahuje další vylepšení, která lépe chrání přístroj před vnějšími částicemi a zároveň zachovávají jeho osobité skládací provedení:
    • Horní a spodní část pantu byla zpevněna nově přidanými ochrannými kryty.
    • Pro zvýšení ochrany displeje Infinity Flex byly pod displej přidány další kovové vrstvy.
    • Prostor mezi pantem a tělem telefonu Galaxy Fold se zmenšil.

Kromě těchto vylepšení pracuje Samsung také neustále na zdokonalení celkového uživatelského prostředí Galaxy Fold včetně optimalizace dalších aplikací a služeb určených pro jedinečné uživatelské prostředí určené pro skládací telefon. Samsung v současné době provádí testy finálního produktu, aby na vybraných trzích mohl Galaxy Fold spotřebitelům nabídnout od září. Další informace o dostupnosti produktu budou poskytnuty později s blížícím se datem uvedení na trh.

Galaxy Fold zcela mění koncept chytrého telefonu a způsob, jakým jej používáme ke komunikaci a interakci v každodenním životě. Díky svému preciznímu zpracování, štíhlému designu a luxusním použitým materiálům umožňuje telefon Galaxy Fold uživatelům zcela se ponořit do všeho, co právě potřebují udělat, bez ohledu na to, kde právě jsou, přičemž vše mají k dispozici na dlani ruky. K nejdůležitějším funkcím lze přistupovat přes vnější displej a držet při tom telefon pohodlně v jedné ruce, nebo lze telefon rozevřít a používat více aplikací najednou. S telefonem Galaxy Fold si můžete nyní v průběhu videohovoru například zároveň prohlížet grafy a vyhledávat další informace.

„Všichni v Samsungu oceňujeme podporu a trpělivost, které se nám od fanoušků telefonů Galaxy na celém světě dostalo. Vývoj telefonu Galaxy Fold zabral mnoho času a jsme hrdí na to, že se o něj můžeme podělit se světem a těšíme se, až jej nabídneme spotřebitelům.“

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.