Lidl spouští prázdninovou soutěž. Rozdá 50 iPhonů

Od pondělí 29. července spouští společnost Lidl prázdninovou soutěž. Do 11. srpna mohou všichni zákazníci prodejen Lidl soutěžit o celkem 50 iPhonů (typ XR 128 GB). Jak na to? Stačí nakoupit nad 500 Kč a buď přes formulář, který bude po dobu soutěže k dispozici na http://www.lidl.cz, nebo formou SMS zprávy zaslat na číslo 900 11 soutěžní kód ve tvaru LIDLmezeraKÓD. Ten je uveden těsně pod čárovým kódem účtenky. Každý kód lze použít pouze jednou. 

„Do soutěže je možné se zapojit opakovaně, a to vždy po dalším  nákupu s novým číslem účtenky. Důležitou informací je také to, že je třeba si uchovávat účtenky, jejichž kódy soutěžící pošlou,“ přibližuje tisková mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. 

Soutěž o hodnotné ceny pořádá Lidl každoročně. Zatímco loni se soutěžilo o ledničky Beko, letos je ve hře mobilní telefon, který se může pyšnit několika nej a navíc je velmi elegantní. „Výherci 50 iPhonů budou vylosováni. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí,“ uzavírá Holá.  

Soutěž bude promována v letácích, na webových stránkách a sociální síti Facebook.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl otevřela prvních 14 prodejen v České republice v červnu 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 248 prodejen. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci. Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelné tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

Označeno tagem