TRANSCEND HUB2C- kompaktní hub na USB-C

Krakov, 25. července 2019 – Firma TRANSCEND představuje nový  hub USB-C. Zařízení nazvané  HUB2C mění jeden port USB typu C na čtyři porty typu A, díky tomu rozšiřuje možnosti počítače a umožňuje provozovat více periferií současně.

HUB2C_LowRes.jpg

TRANSCEND HUB2C transformuje jeden port USB typu C na čtyři porty typu A. Jedná se o praktické řešení pro lidi, kteří chtějí k svému přístroji připojit více zařízení, než umožňuje počet dostupných vstupů.

Hub je možné připojit do počítačů, laptopů nebo smartphonů a tabletů vybavených portem USB typu C a Thunderboltem 3, např. do iPadu Pro 2018. Pro práci nepotřebuje žádné ovladače. Zařízení je spolu s periferiemi připraveno k provozu ihned po připojení.

Příslušenství umožňuje připojení k počítači např. externí paměti, klávesnici, myši nebo sluchátek

Díky rozměrům srovnatelným do rozměrů kreditní karty, tloušťce 1 cm a hmotnosti 29 gramů, můžete mít TRANSCEND HUB2C vždy při sobě, a jeho přenášení nebude žádným problémem. Kabel je pevně připevněn k zařízení, což zvyšuje pohodlí při používání a eliminuje riziko ztráty. Další výhodou je odolnost  – teplota, při které může hub pracovat, je od 0⁰C do 70⁰C.

Záruka

Výrobce poskytuje na zařízení 2-letou záruku.

Specifikace

TRANSCEND HUB2C
Rozměry 73,8 mm x 37,2 mm x 10,4 mm
Hmotnost 29 g
Rozmezí pracovní teploty 0°C – 70°C
Rozhraní USB 3.1 typu C
Výstupní porty 4 x USB 3.1 typu A
Provozní napětí 5 V
Certifikáty CE, FCC, BSMI
Záruka 2 roky

Více informací:

www.transcend-info.com 

O firmě TRANSCEND

TRANSCEND je světově uznávaným výrobcem paměťových a počítačových periferií. Společnost byla založena v roce 1988 a nabízí celou řadu paměťových modulů, USB karet, přenosných pevných disků, stacionárních disků, MP3, paměťových flash karet, čteček karet a jiných multimediálních produktů. TRANSCEND provozuje výrobu na Tchaj-wanu a v Číně. Firma má dále pobočky ve Spojených státech, Velké Británii, Německu, Nizozemsku, Japonsku, Koreji a Číně.