Bohemia Interactive vydává pro svůj titul Vigor update ve verzi 0.9 s názvem “Aid“

30. července 2019 – České studio Bohemia Interactive oznamuje, že vydává update 0.9, který nese název “Aid” pro svůj shoot ‚n‘ loot titul Vigor. Update bude k dispozici od pondělí 29. července a bude obsahovat několik vylepšení, mezi které patří nové zpracování střelby a zdokonalené animace pohybu. Mimo to se hráči mohou těšit na nové funkce a módy. Jedná se o: Food & Charity box, obchod s oblečením a doplňky pro Outlandery, nové vzhledy zbraní, spectator mód, achievements, daily challenges a nové ženské charaktery.

Vigor je Xbox One exkluzivní shoot ‚n‘ loot hra odehrávající se v poválečném Norsku, ve kterém si hráči staví svůj Shelter (úkryt). Vigor se nachází ve stádiu Game Preview, během kterého si hru zahrálo přes 550 000 hráčů. Po Updatu 0.9: Aid bude následovat vydání hry, která bude k dispozici zcela zdarma. 

 Na trailer k vydanému updatu se můžete podívat zde: https://youtu.be/fgRhIso4FaQ 

 Update 0.9 “Aid” přináší:

  • Food & Charity Box – Outlandeři (hráči) mohou být nyní prospěšní. Jídlo, které ukořistí v zápasech mohou darovat potřebným skrz Charity Box. 
  • Obchod pro Outlandery – V obchodě si Outlandeři mohou nakoupit např. uniformy, batohy nebo čepice. Svoji postavu si tím přizpůsobí podle svých preferencí. 
  • Nové zpracování střelby – Jedna z věcí, po které naši Outlandeři volali nejvíc. Díky zpětné vazby od komunity se nám podařilo výrazně zlepšit mechaniky zbraní. 
  • Vzhled zbraní – S možností přizpůsobit charakter si budou hráči moci upravit i vzhled zbraní. 
  • Spectator mód – Dalším velmi častým požadavkem komunity bylo přidání Spectator módu. Outlandeři mohou sledovat hráče, který je zabil a díky tomu objevit nové způsoby, jak Vigor hrát. 
  • Nové ženské charaktery – V žádném případě bychom nechtěli vydávat hru pouze s jedním ženským charakterem. I když většinu naší hráčské základny tvoří muži, chceme Outlanderům poskytnout širší a rozmanitější možnost výběru.
  • Zdokonalené animace pohybu – Vylepšení animací pohybu byla nezbytnost, kterou si hráči zasloužili. Animace jsou teď plynulé a vypilované. 
  • Achievementy
  • Daily Challenges

Aby vám neunikly žádné informace, sledujte nás na stránkách vigorgame.com, Facebooku a Twitteru. Hru si můžete vyzkoušet exkluzivně na Xboxu One.

O studiu Bohemia Interactive

Studio Bohemia Interactive bylo založeno v Praze roku 1999. Jedná se o nezávislé herní vývojářské studio, které je převážně známé díky oceňované sérii Arma. Ta započala svou existenci už v roce 2001 se hrou Arma: Cold War Assault, která se stala prodejní jedničkou na PC po celém světě a získala mnoho mezinárodních ocenění. V úspěšné sérii dále přišly hry Arma 1, Arma 2, samostatný datadisk Operace Arrowhead a trojice DLC, které sérii dále rozšířily. Nejnovější přídavek v podobě hry Arma 3 stál na počátku Early Access éry herního vývoje a byl úspěšně vydán v roce 2013, následován velkým množstvím updatů, DLC a rozšířením Arma 3 Apex.

Bohemia Interactive zamiřte na webové stránky www.bistudio.com.