Galaxy Watch Active2: hodinky určené k dosažení rovnováhy v oblasti tělesné i duševní pohody s ještě lepší konektivitou

Nejnovější chytré hodinky posouvají individualizovanou péči o tělesnou a duševní pohodu na vyšší úroveň a zároveň umožňují vychutnat si díky LTE konektivitě větší flexibilitu než kdy předtím.

Praha, 5. srpna 2019 – Společnost Samsung Electronics dnes představila Galaxy Watch Active2, nejnovější přírůstek do svého portfolia chytrých hodinek Galaxy. V rámci řady Galaxy jsou hodinky Galaxy Watch Active2 záměrně vybaveny novými, intuitivními a rafinovanými funkcemi, které budou lépe vyhovovat osobnímu životnímu stylu jednotlivých zákazníků, prospějí jejich zdraví a tělesné i duševní pohodě a zároveň jim umožní zůstat neustále ve spojení.

Produkt Barvy a velikosti Doporučená maloobchodní cena Dostupnost
Galaxy Watch Active2 40 mm – černá, stříbrná, růžovo-zlatá 7 499 Kč 13. září
Galaxy Watch Active2 44 mm – černá, stříbrná, růžovo-zlatá 7 999 Kč 13. září
Galaxy Watch Active2 LTE (Stainless Steel) 44 mm – černá, stříbrná, zlatá (dle dostupnosti u operátora) 11 999 Kč říjen

Hodinky Galaxy Watch Active2 umožňují svým uživatelům žít lépe díky malým, a přesto významným každodenním změnám – od dosahování cílů v oblasti tělesné a duševní pohody, jako je řízení spánku, pohybových aktivit a stresu, až po účinné plnění úkolů. Ať už budete chtít trávit čas meditací, být upozorněni na každou aktualizaci nebo něco mezi tím, hodinky Galaxy Watch Active2 se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a obohatí jej o něco nového – a při tom budou vypadat elegantně a stylově.

„Trh s chytrými hodinkami rychle roste a společnost Samsung s nadšením neustále novým a vizionářským způsobem rozšiřuje svou nabídku,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „S hodinkami Galaxy Watch Active2 jsme vytvořili zařízení, které spotřebitelům umožní převzít kontrolu nad svým zdravím i tělesnou a duševní pohodou a bezproblémově přecházet mezi jednotlivými zařízeními a využívat spojení napříč celým ekosystémem Samsung Galaxy, což jejich život zlepší a zjednoduší.“

Účelný design uzpůsobený vašemu životu

Hodinky Galaxy Watch Active2 jsou mistrovsky vytvořené tak, aby byly jak krásné, tak uzpůsobené vašemu životnímu stylu. Prodávají se ve dvou různých velikostech – s průměrem 44 mm a 40 mm – a ve dvou stylech: odlehčené hliníkové provedení s neformálním fluoroelastomerovým (FKM) páskem, nebo prvotřídní provedení z pevné nerezové oceli s koženým páskem, které bude k dostání u vybraných mobilních operátorů ve 44mm LTE verzi. Chytré hodinky lze personalizovat pomocí celé řady dalších stylových variant pásků a ciferníků.

Tyto hodinky se mohou pochlubit zcela novým vylepšením naší jedinečné otočné lunety – digitální provedení umožňuje ještě pohodlnější navigaci a současně maximalizaci velikosti obrazovky. Otočná dotyková luneta se nyní přímo na překrásně zakřivené Super AMOLED obrazovce otáčí jak po směru, tak proti směru hodinových ručiček na další obrazovky, abyste si mohli snadno vybrat své oblíbené aplikace. Upgradované rozhraní One UI navíc nabízí uživatelům jednoduchou, přehlednou a přirozenou navigaci.

Ti uživatelé, kteří si přejí stejně stylové hodinky, jako jsou oni sami, si nyní mohou individuálně zvolit ciferník Galaxy Watch Active2 podle svého outfitu, a to díky algoritmu výběru barev My Style. Ten je dostupný v aplikaci Galaxy Wearable: jednoduše si vyfoťte svůj outfit, vyberte si z pěti různých barevných vzorů a ciferník vašich hodinek se změní během pár sekund. Takto si můžete vyladit svůj osobní styl každý den, nebo si uložit oblíbený styl na později.

Dokonalý společník k dosahování cílů v oblasti tělesné a duševní pohody

Hodinky Galaxy Watch Active2 také slouží jako váš průvodce na cestě k lepšímu zdraví a větší tělesné a duševní pohodě, protože vám poskytují akční podněty, které vám mohou pomoci dělat pozitivní rozhodnutí v oblasti životního stylu – ať už jde o stravování, cvičení, duševní zdraví či spánek apod.

Co se týká například cvičení, tyto chytré hodinky mohou při manuálním nastavení sledovat více než 39 druhů cvičení, přičemž sedm z nich lze aktivovat automaticky – včetně běhání, chůze, jízdy na kole, plavání, veslovacího trenažéru, eliptického trenažéru a dynamického tréninku. Pomocí aktualizované funkce Running Coach můžete monitorovat rychlost svého běhu v reálném čase a využít sedm různých programů běhání, díky nimž lépe dosáhnete svých cílů. Hodinky Galaxy Watch Active2 dokonce v zadní části obsahují nové inovativní zdravotní senzory, které rychleji odečítají požadované hodnoty, takže si můžete být jisti, že budete mít rychle přehled o aktuálním stavu, abyste ze svého tréninku vytěžili maximum a vytrvali ve svém úsilí.

Také vám pomohou v reálném čase sledovat úroveň stresu pomocí naší jedinečné a populární zdravotní a wellness aplikace Samsung Health. Díky integraci s přední spánkovou a meditační aplikací Calm, která je nyní k dispozici v angličtině, němčině a španělštině, poskytují také přístup k programům řízené meditace. Vylepšené algoritmy analýzy spánku vám pomohou dosáhnout zdravých vzorců spánku (ve čtyřech fázích), které přispívají k zotavení vašeho organismu v noci a připraví vás na další den.

Bezproblémově rozšiřte svůj propojený životní styl, nejlépe s produkty rodiny Galaxy

Díky Galaxy Watch Active2 pro vás bude snazší zůstat ve spojení s vaším životem a s dalšími zařízeními, i když jste venku nebo na cestách. Hodinky Galaxy Watch Active2 s LTE konektivitou vám umožňují bez problémů volat a přijímat hovory z hodinek a pouhým klepnutím prstu se spojit s uživateli sociálních sítí, a nabízejí vám tak větší interakci s vaším obsahem na těchto platformách. Nyní můžete odpovědět na tweet nebo ho olajkovat a přímo ze zápěstí můžete dokonce sledovat krátký videoklip nebo upoutávku na film. Můžete dokonce s větší jistotou cestovat po celém světě, protože hodinky Galaxy Watch Active2 nyní podporují pohodlný překlad hlasu a textu v reálném čase ve více než 16 jazycích

Dalším způsobem, který vám ještě více usnadní zůstat ve spojení, je partnerství se společností Spotify. Přihlaste se ke svému účtu Samsung pomocí jediného přihlášení ze svého telefonu nebo hodinek Galaxy Watch Active2 a snadno procházejte svou hudbu na Spotify a vychutnávejte si nepřetržitý poslech. Hodinky Galaxy Watch Active2 vám přinášejí plynulou interakci s ostatními zařízeními a ještě více vám usnadňují přístup k hudbě a multimédiím.

Nedílná součást ekosystému Galaxy

Uživatelům, kteří chtějí využívat vše dostupné, zpřístupňují hodinky Galaxy Watch Active2, které jsou součástí rodiny výrobků Galaxy, to nejlepší z ekosystému Galaxy společnosti Samsung. Když Galaxy Watch Active2 spárujete se svým chytrým telefonem Galaxy, ovladač fotoaparátu v hodinkách Galaxy Watch Active2 vám například umožní pořizovat fotografie, spouštět nahrávání videa, prohlížet si záznamy na hodinkách, přepínat mezi předním a zadním objektivem, nastavovat časovač a poté kontrolovat výslednou fotografii nebo video – to vše z vašeho zápěstí. Na svém chytrém telefonu Galaxy můžete také použít funkci bezdrátového sdílení energie a snadno a intuitivně si své chytré hodinky nabít.

Všechny služby Samsung, které získáte s ekosystémem Galaxy – jako Samsung Health, SmartThings a další – jsou navíc bezproblémově integrovány do vašich hodinek a napříč zařízeními. K navigaci v hodinkách, k zahájení cvičení nebo ke kontrole počasí můžete například použít hlasového asistenta Bixby. A vše, co na svých hodinkách děláte, je samozřejmě chráněno technologií Knox.

Další informace o hodinkách Galaxy Watch Active2 naleznete na adrese news.samsung.com/galaxy nebo na samsungmobilepress.com.

Specifikace hodinek Samsung Galaxy Watch Active2

Kategorie Vlastnosti produktu
Barva Hliník: stříbrná, černá, růžovo-zlatá s fluoroelastomerem (FKM)

Nerezová ocel: stříbrná, černá, zlatá s koženým páskem

Rozměry a hmotnost Hliníkový plášť – 44mm modely: 44 x 44 x 10,9T, 30 g

Hliníkový plášť – 40mm modely: 40 x 40 x 10,9T, 26 g

Nerezový plášť – 44mm modely: 44 x 44 x 10,9T, 44 g

* Model s LTE je k dispozici pouze u verze z nerezové oceli.

Displej 44mm modely: 1,4palcový (34mm) Super AMOLED 360 x 360, plně barevný Always On Display, Corning® Gorilla® Glass DX+

40mm modely: 1,2palcový (30mm) Super AMOLED 360 x 360, plně barevný Always On Display, Corning® Gorilla® Glass DX+

Pásek 44mm modely: 20mm vyměnitelný

40mm modely: 20mm vyměnitelný

Baterie 44mm modely: 340 mAh 

40mm modely: 247 mAh

Čipová sada Exynos 9110 dvoujádrový 1,15 GHz
OS Tizen
Paměť 768 MB + 4 GB, *1,5 GB + 4 GB

* Pouze modely s LTE

Konektivita LTE*, Bluetooth® 5.0, Wi-Fi b/g/n, NFC

A-GPS/GLONASS/Galileo/Beidou

* LTE konektivita je k dispozici pouze u modelů s LTE

Senzory Monitorování srdeční frekvence (s 8 fotodiodami), elektrokardiogram (EKG)**, akcelerometr (měří zrychlení až 32 g), gyroskop, barometr, okolní světlo
Nabíjení Bezdrátové nabíjení dle standardu WPC
Odolnost 5 ATM + IP68 / MIL-STD-810G
Kompatibilita  Android: Android 5.0 nebo vyšší, RAM 1,5 GB nebo více 

iOS: iPhone 5 a novější, iOS 9.0 nebo novější

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace, které jsou v tomto dokumentu uváděny a týkají se výrobků, mimo jiné včetně informací o výhodách, designu, ceně, součástkách, výkonu, dostupnosti a funkcích výrobku, se mohou bez předchozího upozornění změnit.

** Pro Českou republiku zatím není k dispozici. 

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.