Powerbanky LAMAX Fast Charge: Energie, když ji zrovna potřebujete

Globální značka elektroniky LAMAX uvádí na trh dvojici powerbank Fast Charge, které se navzájem liší dostupnou nabíjecí kapacitou


Praha, 5. srpna 2019 – LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, představuje na trhu dvě powerbanky LAMAX 15 000 mAh Fast Charge a LAMAX 20 000 mAh Fast Charge, které se od sebe navzájem liší především dostupnou kapacitou pro nabíjení a skvěle doplňují ostatní produkty LAMAXu.

Fotografie jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157710107906677
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157710106935616

Značka LAMAX je již proslulá především svým portfoliem přenosných reproduktorů, které samozřejmě čas od času potřebují šťávu i na cestách. Proto uvedla dvojici minimalistických, stylových powerbank, tedy zásobáren energie, kterou si můžete přibalit s sebou do batohu i do míst, kde očekáváte, že vám nějakou dobu bude chybět připojení k internetu. U vyššího z obou modelů, který nabídne kapacitu 20 000 mAh, výrobce uvádí, že model reproduktoru MusiCan1 s její pomocí nabijete až šestnáctkrát.

Powerbanky jsou však samozřejmě dostatečně univerzální, takže s nimi nabijete prakticky jakékoliv přenosné zařízení bez ohledu na značku. Začněme výstupními porty, které jsou celkem tři (což znamená možnost souběžného nabíjení až trojice zařízení najednou) a dělí se na dva konektory typu USB (QC3.0) a jeden USB-C. Díky technologii rychlého nabíjení Fast Charge nabijete třeba iPhone za půl hodiny na 50 procent kapacity.

Odolné kovové tělo zvládne i horší zacházení, se kterým se na výletě na horách i v lese počítá. Přesto mají obě powerbanky zaoblené hrany, s nimiž je úchop jistější a pravděpodobnost pádu tedy menší.

Výhodou je pak možnost nabíjení přes USB-C. U tohoto konektoru totiž nezáleží na tom, kterým směrem jej zapojíte, fungovat bude pořád stejně. Bez ohledu na použitý vstupní port (USB-C či microUSB) se záložní zdroj dokáže do plna nabít za pouhých pár hodin.

K praktickým funkcím obou powerbank se řadí LED indikátor aktuálního stavu nabití a ochrana proti přepětí, přehřátí a přebití. Oba modely se odlišují také velikostí a hmotností. Varianta s kapacitou 15 000 mAh má rozměry 135 x 70 x 18 mm a váží 330 gramů, větší verze je pak o 100 gramů těžší a o 6,5 mm tlustší.

Powerbanky LAMAX FastCharge jsou na českém trhu k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 1 290 Kč za variantu 15000 mAh a 1 490 Kč za 20000 mAh. Více informací o nich naleznete zde:
https://tech.lamax-electronics.com/cz/20000mah/
https://tech.lamax-electronics.com/cz/15000mah/ 

O společnosti LAMAX

Jsme LAMAX Electronics. Jsme výrobci elektroniky, kterou budeš chtít používat každý den. Ať si nasadíš sluchátka, zapneš reprák, natočíš svůj trip nebo použiješ jiný produkt – buď si jistý následujícím. Naše kousky jsou maximálně ready to use. Třeba k akční kameře u nás dostaneš celý set příslušenství. Proč? Protože tě netlačíme rovnou do dalšího nákupu. Taky neexperimentujeme s posledními hi-tech výstřelky. Místo toho přinášíme spolehlivé produkty za férovou cenu s dlouhou výdrží a super odolností. Prostě takové, co s sebou můžeš mít nonstop.