Samsung dává k televizorům QLED 8K zdarma smartphone Galaxy S10

Noví majitelé si ho během speciální akce 1 + 1 odnesou hned při koupi.

Praha, 6. srpna 2019 – Společnost Samsung Electronics spouští speciální akci. Ke koupi jakéhokoliv televizoru QLED 8K přibalí jako dárek smartphone Samsung Galaxy S10 v černé barvě se 128GB vnitřní pamětí. Je však třeba si pospíšit. Akce trvá u vybraných prodejců do 29. září 2019 nebo do vyprodání zásob a platí pro modely Q900R a Q950R. 

Televizory Samsung QLED 8K přinášejí téměř nekonečnou hloubku obrazu, se kterou si vychutnáte každý detail. Supervysoké rozlišení 8K s 33 miliony pixelů vám odhalí i ty nejmenší drobnosti, které jste dosud nezachytili, a postará se o čistý a jemný obraz. Televizor Samsung QLED 8K je vybaven exkluzivní technologií a využívá vysoce pokročilou umělou inteligenci na to, aby vylepšil obsah v nízkém rozlišení na kvalitu blížící se 8K. Optimalizuje zvuk, reaguje na úroveň jasu ve vaší místnosti, a dokonce doporučuje oblíbený obsah. Režim Ambient pak televizor ve chvílích, kdy ho nesledujete, nechá splynout s okolím, jako by byl chameleon. 

Dárek jak se patří

Smartphone Samsung Galaxy S10 je ve spojení s Dynamic AMOLED Infinity-O displejem jedním z nejinovativnějších smartphonů na trhu. Díky ultrazvukové čtečce otisků prstů umístěné v displeji je jeho odemykání jednodušší a pohodlnější. Tři vestavěné objektivy přemění S10 na profesionální fotoaparát a vaše snímky, selfie a videa budou jednoduše perfektní. K tomu vám pomůže i návrh kompozice a automatická optimalizace nastavení fotoaparátu podle okolní scény. Uživatelský komfort rozšiřuje bezdrátové sdílení energie, o kterou se můžete podělit s jinými zařízeními.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.