Kingston Technology oznamuje dostupnost DDR4-3200 registered DIMM pamětí pro 2. generaci procesorů AMD EPYC

Praha, Česká republika – 8. srpna 2019 – Společnost Kingston Technology Europe Co LLP, světový lídr v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes zpřístupnila své 32 GB, 16 GB a 8 GB 3200MT/s DDR4 registered DIMM paměti Server Premier, které podporují maximální využití výkonu nové 2. generace procesorů AMD EPYC (označované jako „Rome“). 

Paměťové moduly Kingstone Server Premier jsou navrženy speciálně tak, aby naplno využily předností nejnovější osmikanálové serverové mikroarchitektury společnosti AMD. Při rychlosti 3200 MT/s, podporované nejnovější rodinou procesorů AMD EPYC, nabízí každý modul DIMM maximální šířku pásma 25,6 GB/s. Použití několika těchto modulů v multikanálovém provozu přináší výrazné zvýšení výkonu dnešních serverových aplikací, které intenzivně využívají operační paměť.

Kingston je již více než tři desetiletí oblíbenou značkou pamětí, kterou si zákazníci vybírají k provozu svých datových center. Paměť Server Premier se vyrábí vždy ze stejných komponent, aby se zajistily konzistentní vlastnosti značky a revize DRAM, a prochází přísnými dynamickými zahořovacími testy kvůli odhalení prvotních závad a vyřazení nevyhovujících kusů ještě před expedicí z výroby. Důležitou součástí procesu výrobních testů je simulace pracovní zátěže na stejných základních deskách, jaké se používají v datových centrech zákazníků.

Vlastnosti pamětí řady Server Premier:

  • Výroba stále ze stejných komponent (Locked BOM)
  • Oznámení o případné změně komponent (PCN) v předstihu 45–90 dnů
  • Validace pro serverovou platformu
  • Kompatibilita se serverovými základními deskami předních výrobců
  • Rychlosti DDR4 v rozmezí 2400 až 3200 MT/s
  • Doživotní záruka
  • Špičkový servis a podpora

„Své nejnovější 3200MT/s paměťové moduly jsme pečlivě otestovali a jsou připraveny k nasazení na serverech používajících „Rome“, novou 2. generaci procesorů AMD EPYC,“ říká Marco Ziegler, koordinátor pro serverové DRAM v Kingston EMEA. „Značka Kingston si získala důvěru OEM výrobců a předních světových datových center, která spoléhají na naše paměťová řešení Server Premier. Se zákazníky a partnery úzce spolupracujeme a poskytujeme jim přístup k bezkonkurenční technické podpoře, aby dokázali maximalizovat výkon pamětí ve svých datových centrech.“ 

Nyní jsou k dispozici následující moduly:

KSM32RD4/32MEI 32 GB DDR4-3200 ECC registered DIMM CL22 2Rx4 1,2V (Micron E w/IDT)
KSM32RS4/16MEI 16 GB DDR4-3200 ECC registered DIMM CL22 1Rx4 1,2V (Micron E w/IDT)
KSM32RD8/16MEI 16 GB DDR4-3200 ECC registered DIMM CL22 2Rx8 1,2V (Micron E w/IDT)
KSM32RS8/8MEI 8 GB DDR4-3200 ECC registered DIMM CL22 1Rx8 1,2V (Micron E w/IDT)

Více informací najdete na kingston.com.

Informace o společnosti Kingston můžete najít zde: 

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope 

Twitter: https://twitter.com/KingstonTech

Instagram: https://www.instagram.com/kingstontechnology

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Kingston Technology Europe Co LLP

Kingston Digital Europe Co LLP je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího světového nezávislého výrobce paměťových produktů. Společnost Kingstone prostřednictvím svojí globální sítě dceřiných společností, poboček a výrobních zařízení navrhuje, vyrábí, testuje a distribuuje paměti DRAM, flash a vestavěná paměťová řešení. Společnost Kingston má obchodní pobočky a zástupce ve Spojených státech, v Kanadě, v Evropě, v Rusku, v Turecku, na Ukrajině, v Austrálii, v Indii, na Taiwanu, v Číně a v Latinské Americe. Pro získání dalších informací volejte +44 (0)1932 738888 nebo navštivte www.kingston.com.